Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Pavisam nesen BlackBerry nāca klajā ar savu pirmo Android operētājsistēmas darbināto viedtālruni, kas nodēvēts par Priv. Lai arī ierīces prezentācijas brīdī Google jau bija izlaiduši Android 6.0 Marshmallow, BlackBerry šo ierīci aprīkojuši ar Android 5.1 jeb Lollipop operētājsistēmas versiju.

Tā vien izskatās, ka BlackBerry nebūs no tiem ražotājiem, kas steigsies savām ierīcēm piedāvāt jaunākās Android versijas, kā nesen kādā intervijā norādījis augstu stāvošs BlackBerry pārstāvis, tad Priv ierīcei Android 6.0 Marshmallow jauninājumu plānots piedāvāt “kaut kad nākamajā gadā”, nenorādot precīzu datumu.

 

BlackBerry Priv ir aprīkots ar 5.4 collu 1440 x 2560 pikseļu izšķirtspējas displeju. Android operētājsistēmu darbina Snapdragon 808 mikroshēmojums un 3 gigabaitu operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms būs 32 gigabaiti un tā ir paplašināma ar microSD atmiņas kartēm.

Par attēlu uzņemšanu atbild aizmugurē novietotā 18 megapikseļu kamera, kurai ir attēla optiskās stabilizācijas funkcija, savukārt selfiju cienītājiem paredzēta priekšpusē novietotā 2 megapikseļu kamera. Viedtālruni ar enerģiju nodrošina 3410 miliampērstundu akumulators.

blackberry-priv

Izsaki savu viedokli