Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šodien MWC 2014 izstādē BlackBerry oficiāli prezentēja divus jaunus viedtālruņus – BlackBerry Z3 un BlackBerry Q20. Viens no tiem sola sastādīt konkurenci vidējās klases segmentā, bet otrs leposies ar BlackBerry raksturīgo iezīmi – fizisku QWERTY tastatūru. 

Z3 ir apgādāts ar 5 collu displeju, kas nodrošina qHD izšķirtspēju, savukārt jaudas rezerves nodrošinās 1,2 GHz divu kodolu Snapdragon 400 procesors un 1,5 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņās apjoms būs 8 GB. Tiesa, pagaidām kompānija neprecizē vai tālrunis saņems arī microsSD karšu lasītāju.

Korpusa aizmugurē atradīsies 5 MP kamera, savukārt videozvaniem lieti noderēs priekšā atrodamā 1,1 MP kamera. Z3 ir apgādāts arī ar FM Radio.

Pirmā valsts, kur ierīce nonāks pārdošanā būs Indonēzija (aprīlī), kur tā maksās 200 ASV dolārus.

Attiecībā uz BlackBerry Q20 jāmin, ka kompānija atgriezusies pie jau ierastajām vērtībām, apgādājot viedtālruni ar fizisku QWERTY tastatūru. Kamēr lielākā daļa no tehniskās specifikācijas tiek turēta noslēpumā, atklātībā nonācis fakts, ka izstrādājums saņems 3,5 collu displeju.

BlackBerry apgalvo, ka Q20 nodrošinās labāko rakstīšanas, e-pastu pārlūkošanas un lietošanas pieredzi, pateicoties tā tastatūrai, saskarnei un lieliskajam baterijas mūžam.

balckberry z3

Saistītās tēmas: blackberry

Izsaki savu viedokli