Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BlackBerry ir beidzot prezentējis baumu apvīto Z30 viedtālruni. Kā jau sagaidāms, ierīce saņēmusi augstā gala tehniskos parametrus un var lepoties ar jaunāko BB 10 operētājsistēmas versiju.

Ierīce ir saņēmusi 5 collu SuperAMOLED displeju, kas nodrošina 1280×720 pikseļu izšķirtspēju un 295 ppi blīvumu. Par ātrdarbību atbild divu kodolu 1,7 GHz Snapdragon S4 Pro procesors un 2 GB operatīvā atmiņa.

Dzidrus attēlus nodrošina 8 MP kamera, kas ir spējīga uzņemt arī 1080p izšķirtspējas video. Korpusa priekšpusē atrodama 2 MP kamera.

Ņemot vērā ierīces izmērus (140,7x72x9,4 mm), ir skaidrs, ka jauni plānuma rekordi netiks uzstādīti. Tiesa gan, zem korpusa ir atrodama arī cienījama 2880 mAh baterija.

Kā jau ierasts, arī šis BlackBerry kompānijas izstrādājums nodrošina LTE, Wi-Fi, Bluetooth tīklu standartus. Īpaši jāatzīmē arī NFC opcija.

To visu darbinās jaunākā (10.2) BB 10 OS sistēma. Tiesa gan, uzņēmums nav pūlējies precizēt, kuru valstu tirgos produkts nonāks un kāda būs tā cena, taču ir sagaidāms, ka atsevišķās Eiropas valstīs Z30 būs nopērkams jau nākamnedēļ.

blackberry z30

Saistītās tēmas: blackberryviedtālruņi

Izsaki savu viedokli