Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Finanšu nedienu piemeklētajam BlackBerry izstrādes stadijā atrodas jauns, budžeta klases tālrunis, liecina neoficiāla informācija. Tiesa gan, māc šaubas vai šai ierīcei izdosies mazināt kompānijas ilgtermiņa zaudējumus, kas plānoti viena miljarda dolāru apmērā.

Jaunais viedtālrunis piederēs pie C sērijas un tiks aprīkots ar 4,2 collu LCD displeju, kura izšķirtspēja sasniegs 720×1280 pikseļus. Par ātrdarbību atbildēs Snapdragon 400 procesors. Tāpat ierīce atbalstīs LTE tīklu standartu.

Papildus šai skopajai informācijai, interneta plašumos ir parādījies arī attēls, kas iezīmē ierīces iespējamo dizainu.

 blackberry budžeta tālrunis

Tiesa gan, maz ticams, ka šim izstrādājumam izdosies būtiski uzlabot situāciju BlackBerry. Kompānija nesen apstiprināja, ka atlaidīs 4,5 tūkstošus darbinieku, lai samazinātu izdevumus. Savukārt uzņēmuma stāvoklis arī ilgtermiņa tiek zīmēts ar negatīvu zīmi. Tiek uzskatīts, ka līdz nākamā gada beigām BlackBerry zaudējumi būs sasnieguši jau 1 miljardu ASV dolārus.

Radusies situācija liek kompānijai mainīt stratēģiju. Z10 viedtālrunis ir piedzīvojis nopietnu cenas samazinājumu, rezultātā kompānijas flagmaņa statusu ir pārņēmis nesen prezentētais Z30.

Saistītās tēmas: blackberry

Izsaki savu viedokli