Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

BlackBerry vakar prezentēja un vienlaikus laida pārdošanā kompānijas jaunāko viedtālruni. BlackBerry Passport ir pagādāts ar kvadrātveida displeju un, atbilstoši kompānijas labākajām tradīcijām, ar pilnizmēra QWERTY tastatūru.

Viedtālrunis ir apgādāts ar kvadrātveida 4,5 collu skārienjutīgu displeju, kas nodrošina 1440×1440 pikseļu izšķirtspēju. Par ātrdarbību nedaudz novecojušais Qualcomm Snapdragon 800 procesors (četri kodoli, 2,2 GHz) un 3 GB operatīvā atmiņa.

Ierīces aizmugurē novietota 13 MP kamera, ko papildina LED zibspuldze, bet priekšpuse atrodas 2 MP kamera. Uzņemtās bildes  un citus lietotāja failus varēs saglabāt 32 GB iebūvētajā atmiņā, taču, ja ar to nav gana, ierīce ir apgādāta arī ar microSD karšu lasītāju.

blackberry passport

Par Passport enerģijas rezervēm parūpēsies 3450 mAh akumulators, kas sola nodrošināt līdz pat 36 stundu ilgu ierīces darbību pie intensīvas slodzes. Operētājsistēmas funkcijas pildīs jaunā BlackBerry OS 10.3.

Jau sākot ar vakardienu ierīce ir nopērkama Kanādā, ASV un Lielbritānijā, taču jau tuvākajā laikā izstrādājums būs pieejams arī citās valstīs. Kopumā šis BlackBerry lolojums būs nopērkams 30 valstīs, kuru skaitā būs arī Francija un Vācija. Ierīces cena Eiropas valstu tirgos būs 649 eiro.

blackberry-passport

Saistītās tēmas: blackberry

Izsaki savu viedokli