Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BlackBerry pēdējie mēneši nav bijuši veiksmīgi. Pamats zem kompānijas kājām zūd ar vien ātrāk – tālruņu ieņemtā tirgus daļa ir minimāla, pārdošanas apjomi niecīgi un vienīgais ievērojamais skaitlis kompānijas atskaitēs ir atrodams zaudējumu sadaļā. Tas liek pastiprināties jau esošajām runām par BlackBerry pārdošanu, jo, kā vēsta jaunākā informācija, ir izdevies atrast darījumā ieinteresētu uzņēmumu.

Ieinteresētais uzņēmums gan nav jāmeklē tālu. Piedāvājumu nopirkt kompānijas akcijas par kopējo summu 4,8 miljardi ASV dolāru (9 dolāri par vienu akciju) izteicis Fairfax Financial Holdings Ltd., kam jau tagad pieder aptuveni 10 procenti no kompānijas vērtspapīriem. Dotajā brīdī kompānijas vienas akcijas cena ir nedaudz zem 9 dolāru atzīmēs, savukārt augstāko līmeni akciju tirgū BlackBerry sasniedza 2011. gada februārī, kad vienas akcijas vērtība bija gandrīz 70 dolāri.

Piedāvājums ir izteikts oficiāli un BlackBerry ir dots laiks (6 nedēļas), lai to apdomātu un sniegtu atbildi. Ja darījums tiks apstiprināts, tad vienošanos apliecinošie dokumenti varētu tikt parakstīti jau 4. novembrī.

Līdz tam Kanādā bāzētajai kompānijai ir iespēja meklēt alternatīvus risinājumus, savukārt Fairfax grupai pēcāk būs izdevība izteikt jaunu piedāvājumu.

bb sale

Saistītās tēmas: blackberryfinanses

Izsaki savu viedokli