Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šodien informācijas tehnoloģiju kompānija Hewlett-Packard (HP) paziņo par jauniem, cenas ziņā pieejamiem piezīmjdatoriem, kas apvieno biznesa funkcijas ar elegantu dizainu un noteikti nepaliks nepamanīti – HP ProBook sēriju. Jaunā sērija pievienojas plašu atzinību guvušajai HP EliteBook sērijai, lai nodrošinātu vienu no plašākajiem piezīmjdatoru klāstiem industrijā. HP ProBook sērijas dizaina pamatā ir minimālisms – tajā nav nekā liek, dators ir moderns ar izteiktām līnijām, apvienojot matētu un spīdīgu virsmu. Datoru var nopirkt ar tumši sarkanu vai spīdīgi melnu virsmu. Klaviatūras dizains ir unikāls, un datorā ir vairāki profesionāli jauninājumi, kas pirms tam bija tikai dārgākos datoros. HP ProBook sērija nodrošina labāko biznesa īpašību, funkcionalitātes un vērtības apvienojumu.

“Lieliskie HP ProBook s-sērijas datori nodrošina gan izcilu stilu, gan labas cenas, kas būs interesantas tieši mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem,” saka Brigita Baķe, HP Biznesa mobilo produktu vadītāja Baltijas valstīs. “Taču runa nav tikai par skaistumu un zemo cenu, jo HP ProBook datoros ir pareizais funkciju un profesionālu jauninājumu apvienojums, lai lietotājam sniegtu vislabāko skaitļošanas pieredzi.”


HP ProBook 4510s

HP ProBook standarta sērija (s-sērija) ir bez dzīvsudraba, tajā ir augstas izšķirtspējas (HD) displejs ar LED apgaismojumu. Displeja lielumu var izvēlēties – 15,6 vai 17,3 collas. Klaviatūras inovatīvais dizains nodrošina, ka tā ir vizuāli atvērta, plaša un ar taustiņiem, kas ir piepacelti no klaviatūras virsmas. Šo klaviatūru lieto tāpat, kā jebkuru citu, bet paceltā virsma nozīmē, ka ir mazāk vietu, kur var paslēpties putekļi un netīrumi. Tas savukārt nozīmē, ka ir vieglāk, nekā jebkad tīrīt un uzturēt kārtībā savu datoru.

Dažos HP ProBook modeļos ir jaunākie bezvadu risinājumi – HP Mobile Broadband. Instalētā tehnoloģija Qualcomm Gobi HP piezīmjdatoriem ļauj lietot vienu moduli (HP un2400), kas atbalsta vairākas mobilas bezvadu tīklu tehnoloģijas un mobilo pakalpojumu sniedzējus, tādējādi biznesa lietotājiem nodrošinot plašākas viesabonēšanas iespējas ārzemēs, kā arī lielāku izvēli un elastīgumu, izvēloties mobilo datu pakalpojumu plānu.

Papildu Microsoft Windows operētājsistēmai dažos s-sērijas ProBook modeļos būs arī instalēts Novell SuSE Linux Enterprise Desktop 11. Tā ir viegli izmantojama atklātā koda operētājsistēma, kas lietotājiem piedāvā savienojamību, plašu lietošanas spektru un citus elementus, ko lietotāji sagaida no sava datora.

Citas HP Professional Innovations funkcijas, kas ietvertas HP ProBook s-sērijas datoros, ir HP QuickLook 2 programma, kas bez datoru programmas palaišanas ar vienu pogas klikšķi nodrošina pieeju e-pastam, kalendāram, darbu sarakstam un kontaktinformācijai. HP SpareKey funkcija atrisina svarīgu problēmu – paroļu aizmiršanu. Ievadot atbildes uz trim iepriekš noteiktiem jautājumiem, lietotājam ļauj nekavējoties ieiet datorā bez papildu sarežģījumiem. Datu drošību nodrošina arī HP Protect Tools File Sanitizer – programma automātiski izdzēš individuālas datnes, mapes un informāciju par personu, ļaujot pārdot savu datoru tālāk ar pārliecību, ka visi biznesa dati no tā ir dzēsti.


HP ProBook 4710s

ProBook s-sērijas datori maz ietekmē vidi, jo vielas, kas rada rūpes par vides aizsardzību, šajā piezīmjdatoru sērijā ir ļoti maz izmantotas vai arī to nav nemaz. Dators izmanto mazāk resursu un samazina energoresursu patēriņu.

Visa HP ProBook sērija saņēmusi Elektronisko produktu vides vērtējuma rīka (Products Environmental Assessment Tool) sudraba reitingu, kā arī ENERGY STAR apliecinājumu par energoresursu taupību. HP ProBook datoros ar Microsoft Windows ir resursu pārvaldes sistēma, kas datorā automātiski ieslēdz zemu resursu režīmu laikā, kad tas netiek lietots. Energoresursus ietaupa arī HP Smart AC Adapters, kas automātiski ļauj datoram palielināt vai samazināt elektrības patēriņu atbilstoši vajadzībai. Vairāk nekā 90 procenti HP piezīmjdatoros lietotie materiāli ir pārstrādājami un otrreiz izmantojami. Tie nekad nenonāk izgāztuvē.

HP ProBook s-sērijas īpašības:

* HP ProBook 4510s un 4515s: 15,6 collu 16:9 HD platekrāna displejs ar LED apgaismojumu. Iespējams izvēlēties HP Mobile Broadband savienojumu ar instalētu Gobi tehnoloģiju, kā arī integrētu Bluetooth bezvadu tehnoloģiju, lai pilnveidotu visas bezvadu tehnoloģiju iespējas. Datorā ir integrēta ciparu klaviatūra. Lietotājs var izvēlēties Intel (4501s) vai AMD (4515s) procesoru, lai nodrošinātu visas funkcijas, savienojumus un diskrētu vai UMA grafiku.
* HP ProBook 4710s: 17,3 collu 16:9 HD platekrāna displejs ar LED apgaismojumu – tas ir lielākais displejs šajā sērija. Datoram ir plašākas grafiskās funkcijas – ATI Mobiliti Radeon HD 4330, kurā ir līdz pat 512 megabaitiem GDDR2, lai atbalstītu video atmiņu. Datorā ir jaunākie Intel Core 2 Duo procesori, pēc izvēles komplektācijā var iekļaut Bluetooth bezvadu tehnoloģiju. Piezīmjdatorā ir HDMI ports, lai tam varētu pievienot HD displejus, kā arī integrēta ciparu klaviatūra.
* HP USB 2.0 Docking sistēma ir papildu aksesuārs HP ProBook s-sērijas datoriem. Ar vienu soli lietotājs ir pievienots klaviatūrai, pelei, monitoram, printerim un citiem aksesuāriem, lai izmantotu video, audio un tīkla savienojumu, kā arī līdz pat četrām USB ierīcēm, kas var darboties vienlaicīgi.

Baltijas valstīs HP ProBook piezīmjdatori būs pieejami maija beigās par sākotnējo vidējo mazumtirdzniecības cenu 316 latiem (ieskaitot PVN). Papildu informācija par HP ProBook s-sērijas piezīmjdatoriem (tajā skaitā lejupielādējami attēli) un citiem HP mobiliem risinājumiem pieejama: šeit vai šeit.

Izsaki savu viedokli