Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laiciņa testam saņēmām kompānijas BitFenix piedāvātās austiņas kas nodēvētas par Flo. Esam tās rūpīgi aptaustījuši un izklausījuši, lai varētu BOOT.Lv lasītājiem pastāstīt par konkrēto produktu.

Komplektācija

BitFenix Flo komplektācijā ietilpst pašas austiņas, noņemams, elastīgs mikrofons, kā arī divus metrus garš kabelis pieslēgšanai pie datora – divi 3.5 milimetru spraudņi, no kuriem viens paredzēts mikrofonam. Tāpat arī iepakojumā atrodami divi metru gari kabeļi ar 3.5 milimetru male spraudņiem abos galos – viens no tiem aprīkots ar skaļuma regulācijas, kā arī mikrofona ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi. Abus šos kabeļus iespējams kombinēt ar to, kurā iekļauts mikrofona spraudnis. BitFenix Flo austiņas būs ērti lietojamas kā ar datoru, tā arī mobilajām ierīcēm, pateicoties iekļautajai kabeļu kolekcijai, kā arī noņemamajam mikrofonam.

IMG_7428 IMG_7430 IMG_7432

Dizains

Ražotājs šo produktu ir sagatavojis melnā, baltā, sarkanā un zilā krāsā, mums piegādātās Bitfenix Flo austiņas ir ietērptas sarkanas krāsas korpusā, kura virsma ir matēta, jebšu veidota tā saucamajā soft-touch stilā, kas ir visnotaļ patīkams pieskārienam. Uz austiņām izvietots hromēts BitFenix logo. Kreisajā austiņā atrodamas divas pieslēgvietas, kas paredzētas kabeļa, kā arī mikrofona pieslēgšanai. Spilveni veidoti no ādas. Atšķirībā no biežāk ierastā risinājuma izmēra pielāgošanai – iespējai pielāgot katras austiņas attālumu no stīpas, šajā gadījumā pirmajā brīdī varētu šķist, ka BitFenix Flo ir viena izmēra, tomēr gumijotā stiprinājuma gali ir elastīgi, kas austiņas padarīs piemērotas arī lielākām galvām.

IMG_7423

Lietošanas ērtums

IMG_7426

Tieši skanējuma kvalitāte un lietošanas ērtums lielai daļai lietotāju būs svarīgākie argumenti, lai izvēlētos austiņas. Austiņu spilveni pilnībā apņem ausis, nodrošinot nepieciešamo stabilitāti pat skrienot, kā arī diezgan efektīvu skaņas izolāciju. Austiņu stīpa praktiski nav jūtama, ko gan nevarētu teikt par pašiem spilveniem – tie diezgan cieši tiek piespiesti galvai kas pēc ilgākas BitFenix Flo lietošanas (virs 6 stundām) rada viegli jūtamu diskomfortu. Kopumā produkts ir ērts, taču lai nodrošinātu pat ļoti labo skaņas izolāciju, nācies austiņas izveidot nedaudz ciešākas kā man gribētos.

 Skanējuma un mikrofona kvalitāte

IMG_7433 IMG_7434

BitFenix Flo testēju kā klausoties mūziku, tā skatoties filmas un spēlējot datorspēles.  Ja zemās frekvences ir tieši tādas kā gribētos – sulīgas, taču ne pārspīlētas, tad augstās un vidējās brīžiem šķiet pārāk piezemētas. Atsevišķos skaņdarbos gribētos vairāk izceltu vokālu, savukārt filmās un datorspēlēs, kur zem dialogiem nav sarežģītas mūzikas, nekādu sūdzību nav. Lai arī šis ir 2 kanālu produkts, tomēr spēj radīt telpiskuma sajūtu datorspēlēs. Austiņas diez vai būs piemērotas izteiktiem melomāniem vai slēgšanai pie augstākās kvalitātes atskaņotājiem, jo vienkārši nespēs izmantot to potenciālu, taču ierindas lietotājam, īpaši konkrētajā cenu kategorijā, varētu būt visnotaļ laba izvēle.

Ja runājam par mikrofonu, tad ar to viss ir labi. Testēts vairākās Skype sarunās un par ar blakus darbojošos TV, sarunas biedrs mani dzirdēja skaidri un saprotami, attiecīgi par mikrofona skaļumu un precizitāti sūdzēties nevaru.

Kopsavilkums

BitFenix Flo austiņas interneta veikalā Caseking.de pieejamas par nedaudz mazāk kā 50 eiro. Kā jau minēju, priekš šādas cenu kategorijas, nodrošinātais skanējums, kā arī kopējā produkta kvalitāte ir atbilstoši. Būtisks pluss ir noņemamais mikrofons, kā arī dažādi kabeļi, kas ļaus produktu ērti lietot kā ar datoru, tā ar mobilajām ierīcēm, atrodoties ceļā.

Saistītās tēmas: austiņasbitfenix

Izsaki savu viedokli