Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ņemot vērā pētījumu, kurā tika noskaidrotas Black Berry lietotāju vajadzības, Bite Latvijas tirgū piedāvā jaunu viedtālruni Blackberry Curve 8520. Salīdzinājumā ar pārējiem BlackBerry risinājumiem šis tālrunis ir īpašs ar to, ka piedāvā visas viedtālruņa pamatfunkcijas, kuras nepieciešamas tālruņa lietošanai darba vajadzībām (piekļuve e-pastam, plānotājam, integrētam Wi-Fi u.c.), vienlaicīgi nodrošinot arī ļoti pieejamu cenu. Bites klienti ar Bites tarifu plāniem šo viedtālruni varēs iegādāties par cenu, sākot no Ls 1 mēnesī. Šā gada martā starptautiskās pētījumu aģentūras „TNS Gallup” veiktais pētījums norādīja, ka BlackBerry lietotāji Latvijā un Lietuvā BlackBerry viedtālruņos visaugstāk vērtē ātro un ērto e-pastu, kā arī datu aizsardzības un e-pastu šifrēšanas iespējas. Tā kā Latvijas iedzīvotāji kļūst arvien mobilāki, tad daudziem ir svarīgi izmantot laiku produktīvi neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas, un viņi produktīvi var darboties, izmantojot viedtālruni. Jaunajam BlackBerry Curve 8520 ir ne tikai izdevīga cena, bet arī tāpat kā pārējiem BlackBerry risinājumiem – droša uz „push” balstīta bezvadu piekļuve e-pastam un citām programmām, ļaujot klientiem zvanīt, sūtīt un saņemt ziņas (SMS, MMS un tūlītējā ziņapmaiņa), pārlūkot internetu un piekļūt plānotājam.

„Iespēja operatīvi reaģēt uz e-pasta ziņojumiem un ērti piekļūt internetam ir ļoti būtiska gandrīz visās darba jomās, un tagad ar jauno BlackBerry viedtālruni vēl vairāk dažādu profesiju pārstāvju un citu interesentu varēs iepazīt viedtālruņa priekšrocības. Šis ir arī labs starta komplekts uzņēmējiem, kas ar viedtālruņa palīdzību var padarīt savu darbību vēl efektīvāku,” norāda Bite Latvija mārketinga nodaļas vadītāja Jeļena Rešetņikova.

BlackBerry Curve 8520 ir skārienjūtīgs optiskais navigācijas lauciņš, kas līdzinās portatīvo datoru navigācijas lauciņiem un atvieglo funkciju izvēli. BlackBerry Curve 8520 ir 256MB atmiņa, integrēts Wi-Fi un pilna QWERTY tastatūra, kas nodrošina ērtu rakstīšanu. Ar to var piekļūt dažādiem e-pasta kontiem, tostarp arī populārākajiem, piemēram, Gmail, Yahoo!, one.lv un inbox.lv, kā arī sociālajiem medijiem, piemēram, Facebook un MySpace. Jaunajam viedtālrunim ir 512 Mhz procesors, 2 MPix digitālā kamera ar tālummaiņu un video ieraksta iespēju, kā arī augstākā līmeņa tālruņa funkcijas, piemēram, ar balsi aktivējama zvana iespēja un tehnoloģijas Bluetooth (2.0) atbalsts brīvroku režīmam, piemēram, lietošanai automašīnā, tam izmantojot dažādas papildus ierīces.

Jaunais tālrunis ir īpašs ar bagātīgajām multimediju iespējām un piekļuvi mūzikai, spēlēm un citām mobilajām izklaidēm. Šis ir arī pirmais BlackBerry viedtālrunis, kas aprīkots ar īpaši medijiem paredzētiem taustiņiem, ļaujot lietotājiem ērti kontrolēt mūzikas un video atskaņošanu.

Izsaki savu viedokli