Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bite uzskata, ka ir tik pašsaprotami internetu mobilajā telefonā izmantot neierobežoti un bezrūpīgi. Paredzam, ka nākotnē aizvien vairāk cilvēku pārslēgsies no interneta pārlūkprogrammu izmantošanas uz aplikācijām – tas taču ir daudz ērtāk un vienkāršāk!

Telekomunikāciju uzņēmums Bite saviem klientiem piedāvā jaunu tarifu plānu “Piektdiena” par 7,80 EUR, kas šobrīd, ņemot vērā tarifā iekļauto, ir izdevīgākais tarifu plāns tirgū. Cenā ir iekļauts neierobežots zvanu skaits un īsziņas, kā arī bez ierobežojuma var lietot Latvijā populārākās aplikācijas, piemēram, Facebook un Draugiem, kā arī Waze, Viber, E-Klase, Rīgas Satiksme, Latvijas Dzelzceļš un gandrīz visu banku aplikācijas. Papildu tam, tarifu plānā iekļauta mobilā interneta izmantošana 1GB apjomā. Šis tarifu plāns ir piemērots cilvēkiem, kam ir viedtālruņi un kas izmanto vai plāno vēl aktīvāk izmantot mobilo internetu.

Freds Renčaks, Bite vadītājs Latvijā: “Visbezrūpīgākā nedēļas diena ir piektdiena. Ne velti ir teiciens “Paldies Dievam, piektdiena ir klāt!”.  Tādēļ arī jauno tarifu plānu esam nosaukuši par “Piektdienu”. Vēlamies, lai mūsu klienti var internetu telefonā lietot vēl bezrūpīgāk kā līdz šim. Jau tagad internetu telefonā izmanto vismaz 45% mūsu klientu un šī tendence tikai pieaugs. Tomēr, lai uzzinātu visu nepieciešamo, telefonā visērtāk ir izmantot aplikācijas – tas ir vēl vienkāršāk un ērtāk. Tagad klientiem vairs nav jāsatraucās par patērētajiem megabaitiem, izmantojot virkni ikdienā svarīgas aplikācijas. Tas ir tik pašsaprotami, ka tas ir pa brīvu. Arī nākotnē plānojam paplašināt bezmaksas aplikāciju klāstu.”

Bezmaksas datu pārraide tiek piedāvāta pagaidām piecām Bites klientu iecienītāko banku aplikācijām – Swedbank, SEB, Citadele, Norvik un Nordea banka. Klientu ērtībai, bez maksas iespējams lietot arī interneta pārlūka versiju mobilajā ierīcē.

Screen Shot 2014-09-08 at 17.24.56

Izsaki savu viedokli