Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bite ir metuši izaicinājumu paši sev, apņemoties attīstīt Latvijā 3G pārklājumu 3 mēnešu laikā. Tā kā tīkla sagataves darbi ir veikti līdz šim, tīkla modernizācija to ļauj paveikt ātri un efektīvi, ar megaprieku pārklājumu nodrošinot 91% Latvijas.

Bite aicina cilvēkus apmeklēt pārklājuma plānojuma lapu www.magaprieki.lv un atzīmēt tās vietas, kur nepieciešams ātrā – 3G interneta pārklājums, lai varētu ērtāk izmantot internetu savos viedtālruņos.

Cilvēku ieinteresētība esot iepriecinoša – jau pirmās nedēļas laikā lapu apmeklēja vairāk kā 58 tūkstoši cilvēku. Pēc balsojuma redzam, ka megaprieku pārklājumu īpaši gaida  Olaines, Saulkrastu un Jelgavas pilsētas apkārtnē. Prieks, ka cilvēki aktīvi balso arī par rajoniem ārpus pilsētām.

Vairāk kā 1000 cilvēku atzīmē sev vēlamās pārklājuma vietas ik stundu. Un mēs, Bite Latvija, pacentīsimies, lai pārklājums tur būtu!

Tie, kuri kartē atzīmē sev vēlams reģionus,  personīgi saņems informāciju par laiku, kad varēs sākt lietot ievērojami ātrāku internetu savā telefonā.

bite

Saistītās tēmas: bite latvija

Izsaki savu viedokli