Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tik tikko iznākušais leģendāra hīta “BioShock” ports uz PS3, tā īpašniekiem sagādās ne vienu vien pārsteigumu. Tostarp iespēju noskatīties pirmo topošā sīkvela video. Pateicoties interneta lietotāju labvēlībai, to aplūkot varam arī mēs, mirstīgie.

Tiem, kas pēdējos trīs gadus pavadījuši tankā: “BioShock” ir viena no pēdējo gadu oriģinālākajām un inovatīvākajām spēlēm, kura, kā jau viss ģeniālais, ir polarizējusi spēlētājus divos idejiskajos blokos: tajos, kas saprata, un tajos kas ne. Turklāt abiem ir gana daudz argumentu, lai pavadītu neskaitāmas stundas par šo tematiku spraigi diskutējot interneta vortālos.

Starp tiem, kas saprata, bija arī lokalā datorspēļu Meka gamez.lv: interesenti var lasīt siekalainas sajūsmas pilnu recenziju, vai aplūkot aizgājušā gada labāko datorspēļu izlasi, kurā “BioShock” ieguva veselus četrus vimpeļus, ieskaitot prestižo Gada Spēle.

Vai “BioShock 2” būs tāda pati revolūcija? Patiesībā uz šo brīdi ir grūti teikt, tā kā līdz ar anonsa izraisīto ģīboni mūs pārsteidza arī fakts, ka otrās daļas izstrāde tiek uzticēta nevis oriģinālu izauklējušajai 2K Boston, bet gan nevienam nezināmajam 2K Marin kantorim, kuru izdevēji noformēja tikai pagājušajā decembrī. Visai dīvains un neizskaidrojams solis, zinot, ka “BioShock 2” neapšaubāmi ir viens no gaidītākajiem kādas spēles turpinājumiem.

Izsaki savu viedokli