Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaules bagātākais cilvēks Bils Geits jūnijā uzstāsies kā goda viesis Harvardas universitātē ar runu. Bils Geits, būdams 20 gadus vecs, pameta Harvardas universitāti 1975. gadā. Tas saistīts ar kompānijas Microsoft dibināšanu kopā ar Stīvenu Balmeru (Steven Ballmer). Kā izskatās, tas ir bijis pareizs solis, kā ne kā viņš šobrīd ir pasaules bagātākais cilvēks.

„Es esmu ļoti apmierināts, ka Harvardas universitātes sabiedrībai būs iespēja dzirdēt Bila Geitsa runu 7. jūnijā,” pastāstīja Pauls Finnegans (Paul Finnegan), Harvardas absolventu asociācijas prezidents. „Viņa ieguldījums pasaules biznesā un tehnoloģijās noteikti viņu nostādīs viņu uzmanības centrā izlaiduma laikā.”

Nevar teikt, ka Geitsa pieredze Harvardas universitāte nav palīdzējusi sasniegt to, kas viņam šobrīd pieder. Mācību laikā viņš iepazinās ar savu klasesbiedru un vēlāk arī biznesa partneri Stīvenu Balmoru (Steven Ballmer), kurš šobrīd ieņems vadošo amatu Microsoft valdē.

Harvardas universitāte ir paziņojusi, ka 7. jūnijā universitātes izlaidumā ievadrunas galvenais varonis būs tieši Bils Geits. Šeit viņam tiks pasniegts arī „goda atestāts”. Universitāte Geitsu pieskaita pie 1977. gada absolventu klases, kurai šo pavasari, 30 gadus pēc studiju beigām, būs salidojums.

Microsoft gadā nopelna vairāk par 44 miljardiem. Bila un viņa sievas Melindas labdarības organizācija katru gadu ziedo vairāk nekā 3.6 miljardus dolāru globālajai medicīnai un vairāk nekā 2 miljardus dolāru izglītības programmām visā pasaulē. Geits plāno 2008. gadā pilnībā atteikties no līdzdalības Microsoft pārvaldē, lai varētu pievērsties labdarībai.

Izsaki savu viedokli