Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sestdien 16. jūnijā Biķernieku sporta kompleksā notiks Austrumeiropas Pro Drifta čempionāta (EEDC) 2. posms un Latvijas PRO drifta čempionāta 1. posms, kas būs vienas no šīs sezonas vērienīgākajām PRO drifta sacensības Baltijā.

Sestdien uz starta stāsies gan visi Latvijas PRO drifta braucēji, gan ļoti daudz tuvāko kaimiņvalstu drifta meistaru. Kopā uz starta redzēsim ap 40 dalībnieku no 7 valstīm- Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Polijas.

Dalību Baltijā lielākajās PRO drifta sacensībās ir apstiprinājuši jau vairāki ārvalstu sportisti.

Poļi tiek uzskatīti par vieniem no spēcīgākajiem braucējiem Eiropā un tieši Latvijas skatītājiem ir lieliska iespēja 16. Jūnijā uz starta redzēt 2011. gada sezonas spēcīgāko Polijas braucēju Pawel Trela, redzēsim arī slavenāko Krievijas drifta komandu „Evil Empire”, kas ieradīsies 4 braucēju sastāvā, tai skaitā Krievijas 2011. gada čempionu Feliksu Čikipahovjanu un vienmēr agresīvi braucošais Maks Tvardovskijs. Savukārt no Ukrainas ieradīsies EEDC 1. posma, kas norisinājās Minskā, abi finālisti, uzvarētājs Dmitrija Iļjuks un 2. Vietas ieguvējs Aleksejs Golovņja.

Protams, ka uz starta redzēsiet arī spēcīgākos Igaunijas un Lietuvas sportistus. No Igaunijas, Latviešu skatītāju favorīts Henri Puhmas, kas pagājušogad lika visiem sevi iemīlēt driftējot ar Audi coupe, šogad izrādīs savu jauno auto- BMW JZ46. No Lietuvas ieradīsies Latvijas publikai labi pazīstamais Kestytis Petronis, kas pēc divu gadu pauzes atgriežas driftā.

Ar visiem EEDC otrā posma dalībniekiem var iepazīties www.hgkracing.com mājas lapā. Dalībnieku saraksts papildinās ar katru dienu.

HGK Motorsport komanda skatītāju ērtībām, EEDC posma laikā Biķernieku trasē uzstādīs lielu ekrānu, kas ļaus skatītājiem tribīnēs sekot līdzi notikumiem visā trasē, bet dalībnieku parkā būs bezmaksas atrakcijas bērniem no 1188 informatīvā uzziņu dienesta.

Atšķirībā no pagājušā gada Latvijas un Austrumeiropas drifta čempionātu uzvarētāji tiks noteikti divos atsevišķos finālos, kas gan braucējiem, gan skatītājiem nozīmēs vēl vairāk braucienus, cīņas un dūmus. Latvijas PRO drifta čempionātā finālā iekļūs 16 labākie, savukārt EEDC fināla cīņas aizvadīs 32 braucēji.

Biļetes uz EEDC Rīgas posmu izdevīgāk ir iespējams iegādāties Biļešu Serviss kasēs un Statoil degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. Šobrīd var paspēt iegādāties biļetes tikai par 5 Ls.

Sacensību sākums 16. jūnijā 14:00, skatītājiem ieeja jau no 12:00, aptuvenais pasākuma ilgums līdz 19:00

Biļešu cenas:
•        Pirmās 500 biļetes tikai 5 Ls ( Pēc tam un uz vietas 8 Ls)
•        Bērniem no 10 g.v. līdz 16 g.v. un pensionāriem- 3 Ls
•        Bērniem līdz 9.g.v. ieeja bez maksas
•        Invalīdiem ( uzrādot invaliditātes apliecību) ieeja bez maksas
•        Dalībnieku parka biļete – 10Ls, auto caurlaide uz dalībnieku parku – 15Ls (dalībnieku parka biļetes būs iespējams iegādāties uz vietas pasākuma dienā)

Vairāk informācijas par sacensībām, dalībniekiem u.t.t. www.hgkracing.com un HGK Racing team Facebook sadaļā.

Saistītās tēmas: autosports

Izsaki savu viedokli