Aktuāls

Jau pavisam drīz gaidāmais Apple Music straumēšanas serviss tiks piedāvāts trīs mēnešu bezmaksas testa režīmā, lai arī tehnoloģiju gigants cerēja šajā laikā nemaksāt arī izpildītājiem, tomēr tā vis nebūs. Kā ziņo The New York Times, tad par katru atskaņoto darbu izmēģinājuma laikā, Apple tā autoram maksās 0.2 ASV dolāra centus, maksa tikšot palielināta tad, kad lietotājs abonēs Apple Music servisu.

ilgi-gaiditais-apple-music-bus-pieejams-jau-30.-junija-5576ad165b643

Tātad, lai izpildītājs nopelnītu vienu dolāru, viņa skaņdarbiem jātiek atskaņotiem vismaz 500 reižu. Šajos 0.2 centos gan neesot iekļauta maksa, kas pienāksies dziesmu autoriem un izdevējiem, šīs maksas noteikumus un apjomu Apple vēl apspriež ar izdevējiem, tomēr zināms, ka tie nebūs lielāki par izpildītājam pienākošos izmaksu.

Mūzikas straumēšanas serviss Apple Music būs pieejams 30. jūnijā, iesākumā lietotājiem tiks piedāvāts trīs mēnešu izmēģinājuma periods, pēc kā mēneša abonēšanas maksa būs 9.99 ASV dolāri vienam lietotājam vai 14.99 ASV dolāri par ģimenes paku, līdz sešiem lietotājiem. Bezmakas periods tiks nodrošinās iPhone, iPad, iPod Touch, Mac un PC ierīču lietotājiem. Rudenī tiek solīts Apple Music pieejamību nodrošināt arī Apple TV un Android ierīču lietotājiem, tiesa, šo gadžetu saimnieki, visticamāk, nesaņems bezmaksas izmēģinājumu, jo tā periods jau būs beidzies.

Saistītās tēmas: appleapple musicmūzikastraumēšana

Izsaki savu viedokli