Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pebble Beach auto festivāla ietvaros britu luksusa auto ražotājs Bentley prezentējis savu jauno flagmani Mulsanne, kas aizstās klasisko, bet jau novecojušo Arnage modeli. Plašākai publikai jaunais auto tiks prezentēts rudenī Frankfurtes auto izstādē.

Lai arī zem dzinēja pārsega atrodas zināma tilpuma – 6,75 litru – V8 agregāts, tas uzskatāms par gandrīz jaunu, jo ieguvis ļoti daudz jaunu detaļu un uzlabojumu. Rezultātā jauda tagad pieaugusi līdz 550 zirgspēkiem, bet maksimālais griezes moments – līdz 1000 Nm. Par tehniskiem jauninājumiem runājot, jāatzīmē, ka salīdzinājumā ar priekšgājēju Mulsanne esot kļuvis ievērojami vieglāks, precīzus skaitļus ražotājs gan vēl nemin.

Vizuāli jaunais flagmanis atgādina vecā Arnage un mazākā Continental krustojumu, līdz ar to no abiem apvienots labākais. Ja aizmugure un sāni šķiet harmoniski, tad priekšas daļa ar lielajiem apaļajiem lukturiem un interesanto buferi, manuprāt, nav izdevusies.

Jāatgādina, ka jau 80tajos gados britu modeļu gammā atradās Mulsanne modelis, kas arī tika aprikots ar 6,75-litru V8 dzinēju. Jaunā versija tirdzniecībā solās nonākt nākamā gada vidū un tā bāzes cena būšot virs 300000 eiro.

Izsaki savu viedokli