Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

2002. gada Parīzes autoizstādē pasauli saviļņoja Continental GT konceptauto pirmā prezentācija, kas atvēra jaunu, aizraujošu nodaļu Bentley vēsturē. Tagad, kad pagājuši desmit gadi, Bentley atkārto šo sasniegumu, prezentējot sabiedrībai uz Continental bāzes radīto sacīkšu automobili GT3, pie kura izstrādāšanas patlaban strādā uzticīga autosporta komanda Krū rūpnīcā.

Signalizējot Bentley atgriešanos autosacīkšu trasē pirmo reizi kopš tā vēsturiskās sestā uzvaras Lemānā, 2003. gadā, Continental GT3 paliek uzticīgs kompānijas dibinātāju motosporta filozofijai, saskaņā ar kuru sacīkšu automobiļi jārada, ņemot par pamatu to līdziniekus, kas piedalās parastā ikdienas satiksmē.

Dr. Wolfgang Schreiber, Bentley prezidents un korporācijas vadītājs, šajā sakarā saka šādus vārdus: “Mēs esam saņēmuši nepārprotamus mājienus no mūsu klientiem par to, ka Bentley vieta ir sacīkšu trasē, un ar Continental GT3 mēs īstenojam dzīvē sapni, ko esam lolojuši visu šo laiku, kopš dienas, kad gaismu ieraudzīja Continental GT. Jaunais GT Speed ir ideāls automobilis, ko pilnveidot, lai radītu sacīkšu auto, un mūsu darbs līdz šim ir atklājis milzīgu potenciālu. Continental GT3 parādīs pasaulei, uz ko Continental GT ir spējīgs savā visekstrēmākajā izpausmē, un kļūs par stabilu pamatu Bentley ilgtermiņa plāniem autosporta jomā.”

Saistītās tēmas: automašīnasbentleybentley continental gt

Izsaki savu viedokli