Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nenoliedzami, ka ar digitālajām spoguļkamerām var iegūt daudz labākas kvalitātes fotoattēlus, taču arī tām ir savi mīnusi – augstā cena un tās ir salīdzinoši neērti pārnēsāt lielo izmēru dēļ, tāpēc joprojām lielu tirgus daļu sastāda kompaktklases fotokameras, tautā sauktas par ziepjutraukiem. Šoreiz informēsim BOOT.Lv lasītājus par nesen prezentēto BenQ E1050.

Produkts ir aprīkots ar 2.7 collu TFT displeju, kā arī lielu gaismjūtības līmeni – ISO3200, kas ļaus uzņemt kvalitatīvākus attēlus tumsā, neizmantojot zibspuldzi. Ar BenQ E1050 ir iespējams uzņemt attēlus 10 megapikseļu izšķirtspējā, kā arī video 720 x 500 pikseļu izšķirtspējā ar 30 kadriem sekundē. Kā jau redzams, daļa no ierīces korpusa ir apdarināta ar ādu.

Fotokamera ir aprīkota ar tādām funkcijā, kā digitālā attēla stabilizācija un smile catch – tas nozīmē, ka ierīce automātiski uzņem attēlu, kad fotografējamā persona smaida. Lietotājiem ir pieejams kā automātiskais, tā arī manuālais attēlu uzņemšanas režīms.

Pagaidām gan BenW neatklāj sava jaunākā lolojuma cenu, taču tiek paredzēts, ka E1050 veikalu plauktos varētu parādīties jau šī gada novembrī.

Izmantotie resursi:
LetsGoDigital.org

Izsaki savu viedokli