Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klēpjdatori mūsdienās ir kļuvuši ļoti populāri un nereti pat galda datora vietā cilvēks izvēlas tieši piezīmjdatoru, jo tas ir daudz kompaktāks un vieglāk pārnēsējams. Tiesa, klēpjdatori jaudas ziņā nav vēl tik spēcīgi kā galda datori. Kompānija BenQ piedāvā jaunu klēpjdatoru – Joybok R45, kuram ir 14.1 collu displejs.


BenQ Joybook R45

14.1 collu lielā displeja maksimālā izšķirtspēja ir 1280 x 800 pikseļi. Intel Core 2 Duo T8100 centrālais prcesors darbojas 2.1 gigaherca frekvencē. par kvalitatīvu attēlu un iespēju uzspēlēt kādu spēli rūpējas NVIDIA GeForce 8400M grafiskais procesors. Joybook R45 iespējams aprīkot ar līdz pat 4 gigabaitiem operatīvās atmiņas. Klēpjdators ir aprīkots ar bezvadu interneta WiFi datu pārraides standartu, četrām pilna ātruma USB pieslēgvietām, HDMI izeju, ExpressCard un FireWire pieslēgvietām.

Tāpat ierīcei ir tīmekļkamera, kuras maksimālā izšķirtspēja ir 2 megapikseļi. Kā jau ierasts lielākajai daļai klēpjdatoru, arī BenQ Joybook R45 ir aprīkots ar karšu lasītāju un Bluetooth bezvadu datu pārraides standartu. Pateicoties sešu elementu litija jonu akumulatoram, dators ar vienu uzlādes reizi spēj darboties 2.5 stundas.

Pagaidām vēl nav zināma ierīces cena, taču Eiropas veikalu plauktos tas nonāks jau aprīļa beigās.

Izsaki savu viedokli