Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija BenQ nesen izteica vēlmi iesaistīties all-in-one datoru tirgū, un tagad ražotājs no vārdiem ir ķēries pie darbiem, jo tikko BenQ prezentēja savu pirmo all-in-one datoru – nScreen i91, kuram drīzumā pievienošoties vēl viens nScreen sērijas all-in-one datora modelis.

BenQ nScreen i91 modelim būs 18,5 collu liels LCD ekrāns ar malu attiecību 16:9, nesen prezentētais AMD Sempron 210U centrālais procesors, 1 GB operatīvās atmiņas, 160 GB liels cietais disks, 4-in-1 atmiņas karšu lasītājs un iebūvēta tīmekļkamera. Pie kam šis all-in-one dators vidēji patērēšot vien 30 vatus.

Izstrādājot šo produktu, BenQ īpašu uzmanību ir pievērsuši tam, lai nScreen i91 būtu ļoti viegli lietot. BenQ apgalvo, ka lietotājam atliks vien pievienot ierīci elektrotīklam un piespiest ierīces ieslēgšanas pogu (kas, starp citu, vienlaicīgi ir arī skaļuma regulēšanas poga). Pēc tam tā uzreiz būšot gatava darbam (ja, protams, neskaita to, ka ražotājs aizmirsa pieminēt tastatūras un peles pievienošanu datoram).

BenQ nScreen i91 cena ir 517 ASV dolāri, un tas jau ir parādījies Taivānas veikalu plauktos, taču, visdrīzāk, tas būs nopērkams arī citur pasaulē. BenQ sola drīzumā piedāvāt arī nScreen all-in-one datora 21 collu modeli – i221.

Izsaki savu viedokli