Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kad pirmo reizi dzirdēju par Beats austiņām un uzzināju to cenu, pirmā reakcija bija “meh, smuka kaste, interesants dizains un noteikti cenai neatbilstoša skaņa“. Nu jau esmu paklausījies trīs dažādus Beats produktus un iespaids par skaņu ir diezgan krasi mainījies. Šoreiz parunāsim par Beats Solo HD Special Edition.

Speciālā izdevuma Beats Solo HD austiņas ir veidotas sarkanā krāsā un daļa no šī produkta gūtajiem ienākumiem tiks ziedoti cīņai pret AIDS Āfrikā.

Komplektā ar austiņām ir iekļauts kvalitatīvs maciņš, kā arī divi kabeļi – viens standarta, otrs paredzēts iPod, iPhone un iPad gadžetiem, ar iebūvētu mikrofonu, skaļuma regulācijas, kā arī zvana atbildēšanas/dziesmas pārslēgšanas taustiņu. Pozitīvi arī tas, ka kabelis ir maināms, ka zināms, nereti tieši tā ir vājākā vieta austiņām. Maināma kabeļa sistēmu, kā jau iepriekšējā, kolēģa veidotā Beats Tour apskata komentāros kāds lasītājs minēja, varētu vēlēties ar Beats in-ear austiņām.

Lielākā daļa austiņu korpusa virsmas veidota no sarkanas, glancētas plastmasas, virs skaļruņiem novietots metālisks Beats logo. Starp citu, tā kā pie glancētām detaļām diezgan pamatīgi līp pirkstu nospiedumi un putekļi, komplektācijā ir iekļauta mikrošķiedras lupatiņa. Labākai skaņas izolācijai, tiek izmantots pelēks, ādai līdzīgs materiāls, subjektīvi es gan vairāk dotu priekšroku audumam, jo zem ādas tomēr svīst ausis. Šis gan ir vienīgais neērtības izraisošais fakts, jo 3 darba dienas (aptuveni 7-8 stundas) nepārtraukti, atskaitot pusdienas un telefona zvanus, lietojot šīs austiņas nekāda cita veida diskomfortu nejutu.

Lietojot austiņās ar Apple gadžetiem paredzēto kabeli (kurš strādās arī ar citiem 3.5 milimetru izeju aprīkotiem produktiem), diezgan patīkams ir mikrofona novietojums – diezgan tuvu mutei, līdz ar to pat vējainajā šodienā, atrodoties ārpus telpām varēju sarunāties un sarunu biedrs manis teikto pat diezgan labi sadzirdēja.

Runājot par tehniskajiem parametriem, Beats ir diezgan skopi, pieejamā informācija ir vien tāda, ka spraudņi pārklāti ar 24 karātu zeltu un kabeļa garums ir 1.2 metri. Austiņu svars – 185.97 grami. Austiņu konstrukcija ir ērti salokāma un tam ir vairākas priekšrocības – pirmkārt tās aizņem mazāk vietas, otrkārt šādā veidā ir drošāka pārnēsāšana – mazāka iespēja ko salauzt.

Testējot šīs austiņas klausījos daudz un dažādu veidu mūziku, bet kā ierasts apskatīsim mūsu “testu paku”:

  • LTJ Bukem feat. MC Conrad – Progression Sessions vol. 1
  • Amy Winehouse – Back To Black
  • Stéphane Pompougnac – Hotel Costes vol. 7
  • Beady Belle – Belvedere
  • Saint German – Des Pres Cafe vol. 4
  • Gustavo – Trešā Elpa
  • Kabuki – Signal To Noise

Tā kā šo austiņu ražotāji necenšas nodrošināt gludu un vienmērīgu skanējumu, kas mērķauditorijai varētu šķist garlaicīgi, tad attiecīgi ir likts uzsvars uz zemajām frekvencēm, taču saglabājot labu vokālu. Pateicoties šai kombinācijai, vienlīdz patīkams skanējums ir kā LTJ Bukem un Kabuki mūzkai, tā arī lieliskajam Beady Belle vokālam. Tā kā austiņu lološanā piedalījies slavenais Dr. Dre, kuram īpaši tuvs ir hiphopa žanrs, tad attiecīgi šāda tipa mūzika arī izklausās vislabāk, piemēram, mūsu pašu Gustavo. Ar attiecīgām ekvalaizera iestatījumiem būs iespējams izspiest, mūsuprāt, teicamu skanējumu arī citiem žanriem, pat klasiskajai mūzikai.

Beats Solo HD austiņas ir atstājušas pat ļoti labu iespaidu, lai arī austiņām ir savas skanējuma īpatnības – uzsvērtas zemās frekvences, tomēr tas ir izdarīts pietiekami veiksmīgi. Šis produkts sevī veiksmīgi apvieno kā labu skanējumu, tā arī interesantu dizainu. Kā līdzvērtīgu produktu, tiesa ar līdzenu skanējumu, bez speciāli izceltām detaļām varam minēt pirms kāda laika apskatītās Beyerdynamic T 50 p.

Beats Solo HD austiņas ir pieejamas par 164 latiem.

Izsaki savu viedokli