Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No visām pasaules tehnikas kompānijām visbiežāk baumas ir dzirdamas par tieši Apple. Ir pagājis kāds brīdis kopš iznāca pēdējā Macbook klēpjdatoru paaudze, kas nozīmē tikai to, ka drīzumā varētu būt gaidāms kas jauns.

Parasti spekulācijas sākas brīdī, kad Apple paziņo par preses konferenci, tomēr šoreiz pat tāda nav izziņota, toties klejojošās baumas ir ļoti interesantas.

Portāls 9to5mac.com, kurš jau agrāk ir izteicis precīzas spekulācijas par gaidāmajiem Apple produktiem, ziņo, ka kompānija strādājot pie pavisam jauna ražošanas procesa, kas ļautu labāk veidot klēpjdatoru korpusus no alumīnija.

Tiek baumots, ka jaunie korpusi tikšos izgriezti no viena alumīnija kluča, kas arī devis šim mistiskajam baumu līmeņa projektam nosaukumu “brick” (tulk. klucis, ķieģelis). Griešanas procesā tiktu izmantoti lāzeri un ūdenslielgabali. Turklāt tā vietā, lai uzticētu šo darbiņu kādai Ķīniešu kompānijai, kā tas ir bijis līdz šim, Apple to darīšot pats savās fabrikās.

Izgrieztais alumīnijs tikšos locīts un dažādi citādi apstrādāts, šādi iegūstot korpusu, kuram nebūtu nekādu skrūvju vai citu savienojumu. Šādi iespējams panākt daudz lielāku izturību un arī mazākus izmērus, vismaz tā apgalvo avoti.

Nenosakāms daudzums no visas šīs informācijas varētu būt pilnīgas muļķības, tomēr ir vairāk kā skaidrs, ka Apple kaut ko perina. Tiek baumots, ka 14. oktobrī notikšot preses konference, kurā tad viss tiks arī paziņots.

Izsaki savu viedokli