Aktuāls

Noplūdusi informācija par gaidāmo Sony flagmani – LT30p Mint, kas solās būt vērā ņemams konkurents pārējo ražotāju jaudīgākajiem telefoniem.

Sony Xperia LT30p Mint būšot apgādāts ar 4,6 collu HD (visticamām 720 x 1280 pikseļu izšķirtspējas), Snapdragon S4 sērijas procesoru (nav zināms – 2 vai 4 kodolu), 16 gigabaitu iebūvētā atmiņa un 1GB RAM. Telefonam nebūšot izņemama baterija, būšot NFC un microSIM atbalsts.

Īpaši tiek izcelta 13 megapikseļu kamera, kas spēšot uzņemt salīdzinoši ļoti labas kvalitātes attēlus arī vāja apgaismojuma apstākļos. Jāteic gan, ka šādi solījumi tiek izteikti teju visu ražotāju flagmaņu sakarā, jau vairākus gadus. Lai vai kā, zem raksta redzami daži attēli, kas esot uzņemti ar Sony Xperia LT30p Mint.

Telefons būšot ar izliektu korpusa aizmugurējo daļu, līdzīgi kā Xperia Arc, tomēr tā neesot dizaina interesantākā daļa. Neierastākais elements ir visu fizisko pogu (ieslēgšanas, skaļuma regulēšanas un kameras) novietošanu ierīces labajā pusē, kopā ar kameras pogu. Šāds risinājums ļaušot ērtāk izmantot visas pogas, turot ierīci vienā rokā.

Telefona korpuss būs izgatavots no plastmasas, taču pārklāts ar gumijotu materiālu.

Paredzams, ka telefons veikalos nonāks ar Android 4.0.4 OS, kas neilgi pēc pārdošanas sākuma tiks jaunināta uz Android 4.1

Telefona UI būšot papildināts ar jauniem elementiem – piemēram iespēju uzstādīt sīkrīkus, kas būs vienmēr redzami – līdzīgi, kā Samsung Galaxy S III un Galaxy Note pārvietojamais videoatskaņotājs.

 

Saistītās tēmas: sony xperia

Izsaki savu viedokli