Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī Sony ienākšana planšetdatoru tirgu notiek krietni gausāk nekā kompānijas konkurences sastādīšana viedtālruņu tirgū, jau drīzumā debiju varētu piedzīvot jauns Sony planšetdators.

Kā vēsta avoti Sony piegādātāju ķēdē, Japānas uzņēmums strādā pie jauna planšetdatora, kas varēs lepoties ar 12 collu displeju (attēlā redzams Xperia Tablet Z planšetdators, kas tika prezentēts 2013. gada februārī un saņēma 10,1 collas displeju). Tas nozīmē, ka Sony sastādīs konkurenci lielizmēra planšetdatoru segmentā, kas tikai tagad sācis aktualizēties, un cīnīsies par patērētāju simpātijām ar 12,2 collu Samsung Galaxy Note Pro.

Baumas vēsta, ka ierīce būs “augstā gala” izstrādājums, kas saņems arī irbuli. Tā debija tiek gaidīta nākamā gada pirmajā ceturksnī, īsi pirms marta beigām.

Lai arī jauna modeļa parādīšanās būtu saskaņā ar kompānijas piekopto taktiku sastādīt lielāku konkurenci “augstā gala” segmentā, izskanējušās baumas vēlams uztver ar zināmu devu skepses, jo dotajā brīdī nav pieejami ticami pierādījumi minētā modeļa eksistencei.

xperia-tablet-z

Saistītās tēmas: baumasplanšetdatorisony

Izsaki savu viedokli