Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēdējā laikā aktivizējušās dažādas tehnoloģiju vietnes, sniedzot jaunākās baumas par to, ko tad ieraudzīsim Samsung Galaxy S5. Saliekot kopā neoficiālo informāciju, ir skaidrs, ka ierīce saņems augstas kvalitātes kameru, taču nav zināms, kas to ražos un kāds būs tās pikseļu skaits.

Pagaidām nav skaidrs, kurš ražotājs apgādās Samsung gaidāmo flagmani ar minēto kameru. Kaut arīs Samsung LSI divīzija ir ticams variants, ņemot vērā, ka kompānijai ir izstrādāta tehnoloģija ar optiskai attēlu stabilizācijai (OIS) līdzīgu funkciju, tai pagaidām ir vien 13 MP sensors. Savukārt Sony rīcībā atrodas 16 MP kamera ar OIS, un jāņem vērā arī fakts, ka Japānas kompānijas ražotie kameru sensori ir iemantojuši labu slavu tehnoloģiju pasaulē. Tāpat jāpiemin, ka Galaxy S4 atrodamais attēlu uzņemšanas rīks ir Sony ražojums.

Saliekot kopā neoficiālo informāciju varam iezīmēt gaidāmā Samsung flagmaņa veidolu. Tas saņems uzlabotas kvalitātes korpusu, kas spēs pasargāt tālruņa dzelžus no putekļiem un ūdens. Korpusa augšējā daļā būs atrodams īpašs, drošības sensors, kas spēs noskanēt lietotāja acis, savukārt tā aizmugurē, visticamāk, tiks novietota 16 MP kamera ar optisko attēlu stabilizācijas funkciju.

13.03.14-Galaxy_S4

Saistītās tēmas: kamerassamsung galaxy

Izsaki savu viedokli