Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau ziņojām, ka Nokia kādu brīdi strādāja pie Android viedtālruņa, kas varētu kalpot kā alternatīva kompānijas plašajam Windows Phone ierīču klāstam. Jaunākā informācija gan vēsta, ka somu kompānija vēl nav pilnībā atteikusies no šī projekta.

Ziņas, ko izplata kāda Ķīnas vietne, vēsta, ka Nokia Android tālrunis vel joprojām atrodas izstrādes procesā. Ierīce ir saņēmusi segvārdu „Mountain View”.

Patiesībā projekts jau ir tik tālā stadijā, ka Foxconn ir izveidojusi un piegādājusi 10 tūkstošus tālruņu prototipu vienību. Turklāt darbs pie tā vel turpinās un, turpinot klāstīt neoficiālo informāciju, atklājās, ka prototipa izstrāde turpināsies vismaz līdz novembrim. Tajā brīdī Nokia pārstāvjiem būs iespēja vel atcelt neseno darījumu ar Microsoft.

Turpinot par pašu ierīci, ir jāatzīmē, ka tā saņēmusi Qualcomm Snapdragon 200 procesoru. Tas nozīmē, ka ierīce tik plānota budžeta klases.

Tiesa gan, neskatoties uz jaunāko informāciju, ir sagaidāms, ka Microsoft un Nokia darījums noslēgsies veiksmīgi, savukārt „Mountain View” prototips laika gaitā noklāsies ar putekļiem un tiks nolemts aizmirstībai. Interesentiem atliek cerēt, ka neilgi pēc projekta slēgšanas, interneta plašumos parādīsies tā attēli un tehniskā specifikācija.

Nokia-Elop-Ballmer

Saistītās tēmas: androidbaumasmicrosoftnokia

Izsaki savu viedokli