Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdz Nexus 5 provizoriskajai debijai nav tālu – tā gaidāma jau oktobra beigās. Tiesa gan, tas neliedz dažādiem baumu izplatītajiem uzdarboties un apgādāt tehnoloģiju pasauli ar jaunu informāciju. 

Personas, kas publicējušas redzamo attēlu arī dalās īsos iespaidos par ierīci. Viņi vēsta, ka, neraugoties uz līdzībām ar LG G2, Nexus 5 ir izmēros mazāks, savukārt ierīces apdare ir līdzīga Nexus 7 (2013) planšetdatoram. Tāpat tiek arī apstiprinātas baumas, ka Google ierīce saņems 4,97 collu (nevis 5,2) displeju.

nexus 5

Informācija vēsta, ka Nexus 5 visticamāk atbalstīs microSIM kartes.

Paralēli tam interneta plašumos ir parādījusies informācija ar tehniskajiem parametriem. Tiesa gan, tie tikai vēlreiz apstiprina jau zināmo – ekrānam būs 1080p izšķirtspēja (442 ppi), ātrdarbību nodrošinās Snapdragon 800 procesors un 2 GB operatīvā atmiņa.

Līdzīgi kā Nexus 4 gadījumā, arī šī Google viedtālruņa versija saņems zemākas izšķirtspējas kameru, kā tālrunis, uz kura tas bāzēts. Citiem vārdiem sakot, G2 atrodamā 13 MP kamera tiks aizstāta ar 8 MP.

Nexus 5 gan saņems plašu sensoru aprīkojumu. Baumas vēsta, ka lācītim vēderā varēs atrast akselometru, magnetometru, žiroskopu, gaismas sensoru un pat barometru.

nexus 5 2

Saistītās tēmas: baumasgoogle nexus

Izsaki savu viedokli