Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr cilvēki nesteidzīgi iepazīt un aprod ar Windows 8, parādījušās baumas par gaidāmo nākamo Microsoft operētājsistēmu, kas varētu nonākt pie lietotājiem 2013. gada vidū.

Tiek ziņots, ka jauno operētājsistēmu sauks Windows Blue un tās parādīšanās vēl vairāk apvienos Windows Phone, datoru un planšetdatoru platformas.

Svarīgākais jaunums ir tieši šī apvienošanās – lai arī Windows Blue spēšot darbināt Windows 8 paredzētās aplikācijas, tomēr līdz ar tā iznākšanu, Microsoft aplikāciju veikalā tikšot pieņemtas tikai tādas aplikācijas, kas ir vienlīdz piemērotas darboties gan uz datora, gan Windows Phone platformas. Tas nodrošinās patiešām pilnvērtīgu vienotas platformas un lietošanas pieredzes efektu.

Tiekot plānots mainīt Windows versiju iznākšanas biežumu – no esošā veida (ir pēc dažiem gadiem tiek izlaista relatīvi dārga, jauna Windows versija ar lielām izmaiņām), Microsoft pāriešot uz regulāriem, ikgadējiem OS jauninājumiem, kas maksās ievērojami lētāk. Pašlaik līdzīgu stratēģiju praktizē Apple.

Saprotams, līdz oficiāla Microsoft paziņojuma saņemšanai, tās ir tikai baumas….

Saistītās tēmas: microsoft

Izsaki savu viedokli