Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Vakar vēstījām, ka Ķīnas kompānija Meizu, kas piedāvā augstas veiktspējas tālruņus par pieņemamu cenu, plāno ienākt arī Baltijas valstu tirgos ar MX4 viedtālruni. Jaunākā informācija ziņo, ka kompānijai ir padomā vēl iespaidīgāks tālrunis.

Baumas vēsta, ka Meizu MX4 Pro saņems 5,36 collu skārienjutīgu displeju, kas nodrošinās 2560×1536 pikseļu izšķirtspēju. Virs displeja atradīsies 13 MP kamera, bet korpusa otrā pusē būs atrodama ar Sony tehnoloģiju apgādātā 20,7 MP kamera.

Ātrdarbību šajā ierīcē nodrošinās Samsung Exynos 5430 procesors, kas saņems 8 kodolus (četri Cortex A-17 kodoli, kas darbojas 2,6 GHz frekvenci un četri Cortex A-15 kodoli, kas darbojas ar 2,1 Ghz frekvenci). To papildinās visai iespaidīgi 4 GB operatīvās atmiņas.

Ierīce būšot pieejama ar 16, 32 vai 64 GB iebūvēto atmiņu. Tā nodrošinās tādus bezvadu savienojumus kā Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 ac un atbalstīs 4G LTE tīklus.

Baumas arī vēsta, ka ierīce būs visai tīkama izmēra, tās biezumam sasniedzot vien 7,9 mm, bet platumam nepārsniedzot 74,1 mm.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka minētā informācija ir vien baumu līmenī. Tāpat nav zināms, vai šis viedtālrunis nonāks līdz Baltijas valstu tirgiem.

Meizu_MX4_official_with_536inch_display_207MP_Camera_and_octacore_chipset-1

 

 

Saistītās tēmas: meizu

Izsaki savu viedokli