Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Lai arī līdz jaunāko Sony Xperia mobilo ierīču debijai ir palikuši daži mēneši, jau tagad parādījusies neoficiāla informācija, kas vēsta par pārmaiņām un jaunumiem, ko varēs atrast jaunajos Z4 sērijas produktos.

Sony viedierīču ražošanas procesam pietuvināta persona publiskojusi informāciju, ka Xperia Z4 viedtālrunis saņems bezvadu Qi lādēšanas standartu un microUSB pieslēgvietu, kas būs ūdensdroša, ļaujot iztikt bez gumijas aizsegiem.

Flagmaņa mazais brālis – Z4 Compact – saņems 4,6 collu displeju (gluži kā priekštecis), taču atšķirībā no Z3 Compact modeļa, kas nodrošina 720p izšķirtspēju, jaunais modelis leposies ar 1080p izšķirtspējas displeju.

Xperia Z4 Tablet planšetdators saņems 10,1 collu displeju, kas, visticamāk, nodrošinās QHD izšķirtspēju. Displeja rāmja malas būs šaurākas, taču stereo skaļruņi savu atrašanās vietu nemainīs – tie vēl joprojām būs atrodami korpusa priekšpusē. Ierīce saņems Snapdragon 810 procesoru, 4 GB operatīvo atmiņu un 32 GB iebūvēto atmiņu. Ierīces aizmugurē būs atrodama 13 MP kamera, bet priekšpuse – 8 MP kamera.

Visbeidzot jāmin arī neoficiālā informācija par paprāvā izmēra viedtālruni – Xperia Z4 Ultra. Tas tiks apgādāts ar nu jau tradicionālo 6,4 collu displeju, kas nodrošinās QHD vai 2160p izšķirtspēju.

sony compact z3 leak

Saistītās tēmas: baumassony xperia

Izsaki savu viedokli