Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī baumas par Nexus 5 gaidāmo debiju un tehniskajiem parametriem nav retums, tomēr vel aizvien ir atsevišķas specifikācijas ailītes, kas nav precizētas. 

Vel joprojām būtu problemātiski aizpildīt lauciņu, kas aprakstītu izstrādājuma pieejamās krāsas. Kaut arī ir skaidrs, ka Nexus 5 būs pieejams melnā krāsā, joprojām rodas jautājumi par baltas modifikācijas pieejamību. Līdzīgi kā Nexus 4 gadījumā, noplūduši attēli norāda uz baltas versijas esamību, kuras priekšējais korpuss ir melnā krāsa.

nexus 5 baumas balts melns

Taču intriga par iepriekš minēto faktu vēl nav noslēgusies. Interneta plašumos uzpeldējuši attēli, kuros redzama pilnībā balta versija.

nexus 5 baumas balts

Iepriekš minējumu līmenī bija informācija par ierīces akumulatoru ietilpību. Jaunākās baumas norāda, ka Nexus 5 tiks apgādāts ar 2300 mAh akumulatoru (iepriekš tika prognozēts 3000 mAh akumulators).

Protams, līdz tālruņa debijai vairs nav ilgi jāgaida – tā norisināsies 28. oktobrī. Tad arī iegūsim oficiālu informāciju par to, kas tad lācītim būs vēderā, cik tas svērs un ar ko izcelsies uz konkurentu fona.

nexus 5 2

Saistītās tēmas: baumasgoogle nexus

Izsaki savu viedokli