Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Interneta plašumos ir uzpeldējušas jaunākās ziņas par gaidāmo Galaxy S5 viedtālruni. Šoreiz tā debija tirgū tiek solīta februārī, savukārt pats tālrunis, kā vēsta neoficiāla informācija, saņems divas atšķirīgas modifikācijas.

Dienvidkorejā bāzētā ziņu vietne ET News vēsta, ka Samsung nākamais flagmanis pārdošanā nonāks jau februārī, līdztekus uzlabotam Galaxy Gear viedpulkstenim. Šāda kompānijas stratēģija ir izvēlēta, balstoties uz abu ierīču pārdošanas radītājiem.

Viedtālrunis būs pieejams divās modifikācijās – viena tiks ietērpta jau ierastā plastmasas korpusā, kamēr otra tiks apgādāta ar ieliektu metāla korpusu (līdzīgi kā Galaxy Round). Saprotams, ka plastmasas izstrādājums būs lētāks.

Pārējos parametros būtisku atšķirību nebūs, vēsta neoficiālā informācija. Par ātrdarbību atbildēs 3 GB operatīvā atmiņa, savukārt attēlu uzņemšanu nodrošinās 16 MP kamera. To visu ar enerģiju apgādās 4000 mAh akumulators, savukārt operētājsistēmas uzdevumus pildīs Android 4.4 KitKat.

Jāatzīmē gan, ka informācija nav oficiāli apstiprināta. Tāpat jānorāda, ka pašlaik publiskajā telpā izskan dažādas versijas par to, kas tad būs Galaxy S5 vēderā un kad tas nonāks pārdošanā.

samsung round

Saistītās tēmas: baumasgalaxy gearsamsung galaxy

Izsaki savu viedokli