Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Pēc ilgāka laika interneta plašumos ir “uzpeldējusi” informācija par gaidāmo lielizmēra iPad planšetdatoru. Tā atklāj ierīces iespējamo nosaukumu un izstrādājuma izmērus.

Lai arī Apple nav apstiprinājis, ka ierīce patiesām nonāks ražošanā, un par tās esamību vēsta tikai baumas, domājams, ka tikai retais apšauba tās eksistenci. Jaunākās baumas vēsta, ka ierīces nosaukums būs nevis iPad Pro, kā iepriekš tika uzskatīts, bet gan iPad Air Plus.

Kāda Japānā bāzēta vietne ir publicējusi gaidāmā iPad planšetdatora izmērus. Tie atklāj, ka izstrādājums būs 305,3 mm garš, 220,8 mm plats un 7 mm plāns. Salīdzinājumam jāmin, ka 12,2 collu Galaxy Note Pro ir par centimetru īsāks, 1,7 centimetriem šaurāks un par milimetru biezāks.

Tas nozīmē, ka ierīce varētu saņemt vismaz 12 collu displeju un jau ikonisko “Home” pogu, kas apgādāta ar TouchID sensoru.

Jaunais planšetdators tiks apgādāts ar Apple A9 procesoru. Tāpat baumas vēsta, ka ierīce saņems četrus skaļruņus – katrā ierīces stūrī pa vienam. Rezultātā tikšot nodrošināta stereo skaņa, neatkarīgi no tā, vai ierīce atradīsies horizontālā vai vertikālā stāvoklī.

Screenshot-from-2014-11-28-215741

Saistītās tēmas: applebaumasipad

Izsaki savu viedokli