Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Pēc ilgāka laika interneta plašumos ir “uzpeldējusi” informācija par gaidāmo lielizmēra iPad planšetdatoru. Tā atklāj ierīces iespējamo nosaukumu un izstrādājuma izmērus.

Lai arī Apple nav apstiprinājis, ka ierīce patiesām nonāks ražošanā, un par tās esamību vēsta tikai baumas, domājams, ka tikai retais apšauba tās eksistenci. Jaunākās baumas vēsta, ka ierīces nosaukums būs nevis iPad Pro, kā iepriekš tika uzskatīts, bet gan iPad Air Plus.

Kāda Japānā bāzēta vietne ir publicējusi gaidāmā iPad planšetdatora izmērus. Tie atklāj, ka izstrādājums būs 305,3 mm garš, 220,8 mm plats un 7 mm plāns. Salīdzinājumam jāmin, ka 12,2 collu Galaxy Note Pro ir par centimetru īsāks, 1,7 centimetriem šaurāks un par milimetru biezāks.

Tas nozīmē, ka ierīce varētu saņemt vismaz 12 collu displeju un jau ikonisko “Home” pogu, kas apgādāta ar TouchID sensoru.

Jaunais planšetdators tiks apgādāts ar Apple A9 procesoru. Tāpat baumas vēsta, ka ierīce saņems četrus skaļruņus – katrā ierīces stūrī pa vienam. Rezultātā tikšot nodrošināta stereo skaņa, neatkarīgi no tā, vai ierīce atradīsies horizontālā vai vertikālā stāvoklī.

Screenshot-from-2014-11-28-215741

Saistītās tēmas: applebaumasipad

Izsaki savu viedokli