Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau kopš brīža kad Google atrādīja izstrādātājiem paredzēto Android L operētājsistēmas priekšskatījumu, aktuāls kļuvis jautājums par to, kuras ierīces tad saņems šo atjauninājumu.

Motorola jau vasaras vidū apstiprināja, ka Android L atjauninājums neies secen pagājušā gada modeļiem – Moto G un Moto X. HTC solīja jaunāko viedtālruņu lietotājiem piegādāt atjauninājumu trīs mēnešu laikā pēc tā iznākšanas, bet šiem ražotajiem pievienojās arī OnePlus, kas solīja kompānijas vienīgo viedtālruni (One) apgādāt ar Android L atjauninājumu dažu nedēļu laikā pēc tā oficiālās prezentācijas.

Ņemot vērā Google iedibinātās tradīcijas, Android L atjauninājumu būtu jāsaņem arī Nexus 7 (2014) planšetdatoram un Nexus 5 viedtālrunim. Tiesa, tāda pārliecība nevalda Nexus 4 (redzams attēlā) gadījumā, kas oktobrī būs jau divus gadus vecs.

Neoficiāla informācija vesta, ka vairāki Google darbinieki testē Android L operētājsistēmu uz Nexus 4 viedtālruņa. Tas varētu būt viens no pirmajiem signāliem, kas norāda, ka Google plāno apgādāt 2012. gada oktobrī debitējušo ierīci ar kompānijas jaunāko operētājsistēmu.

Google oficiālie paziņojumi vēsta, ka Android L atjauninājumu saņems Android One programmas ierīces. Tikmēr neoficiāla informācija ziņo, ka jau decembrī pie šīs operētājsistēmas atjauninājuma tiks arī Samsung viedtālruņi – Galaxy S5 un Galaxy Note 4.

Nexus 4_2

Saistītās tēmas: androidgoogle

Izsaki savu viedokli