Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Jau kopš brīža kad Google atrādīja izstrādātājiem paredzēto Android L operētājsistēmas priekšskatījumu, aktuāls kļuvis jautājums par to, kuras ierīces tad saņems šo atjauninājumu.

Motorola jau vasaras vidū apstiprināja, ka Android L atjauninājums neies secen pagājušā gada modeļiem – Moto G un Moto X. HTC solīja jaunāko viedtālruņu lietotājiem piegādāt atjauninājumu trīs mēnešu laikā pēc tā iznākšanas, bet šiem ražotajiem pievienojās arī OnePlus, kas solīja kompānijas vienīgo viedtālruni (One) apgādāt ar Android L atjauninājumu dažu nedēļu laikā pēc tā oficiālās prezentācijas.

Ņemot vērā Google iedibinātās tradīcijas, Android L atjauninājumu būtu jāsaņem arī Nexus 7 (2014) planšetdatoram un Nexus 5 viedtālrunim. Tiesa, tāda pārliecība nevalda Nexus 4 (redzams attēlā) gadījumā, kas oktobrī būs jau divus gadus vecs.

Neoficiāla informācija vesta, ka vairāki Google darbinieki testē Android L operētājsistēmu uz Nexus 4 viedtālruņa. Tas varētu būt viens no pirmajiem signāliem, kas norāda, ka Google plāno apgādāt 2012. gada oktobrī debitējušo ierīci ar kompānijas jaunāko operētājsistēmu.

Google oficiālie paziņojumi vēsta, ka Android L atjauninājumu saņems Android One programmas ierīces. Tikmēr neoficiāla informācija ziņo, ka jau decembrī pie šīs operētājsistēmas atjauninājuma tiks arī Samsung viedtālruņi – Galaxy S5 un Galaxy Note 4.

Nexus 4_2

Saistītās tēmas: androidgoogle

Izsaki savu viedokli