Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Jau kopš brīža kad Google atrādīja izstrādātājiem paredzēto Android L operētājsistēmas priekšskatījumu, aktuāls kļuvis jautājums par to, kuras ierīces tad saņems šo atjauninājumu.

Motorola jau vasaras vidū apstiprināja, ka Android L atjauninājums neies secen pagājušā gada modeļiem – Moto G un Moto X. HTC solīja jaunāko viedtālruņu lietotājiem piegādāt atjauninājumu trīs mēnešu laikā pēc tā iznākšanas, bet šiem ražotajiem pievienojās arī OnePlus, kas solīja kompānijas vienīgo viedtālruni (One) apgādāt ar Android L atjauninājumu dažu nedēļu laikā pēc tā oficiālās prezentācijas.

Ņemot vērā Google iedibinātās tradīcijas, Android L atjauninājumu būtu jāsaņem arī Nexus 7 (2014) planšetdatoram un Nexus 5 viedtālrunim. Tiesa, tāda pārliecība nevalda Nexus 4 (redzams attēlā) gadījumā, kas oktobrī būs jau divus gadus vecs.

Neoficiāla informācija vesta, ka vairāki Google darbinieki testē Android L operētājsistēmu uz Nexus 4 viedtālruņa. Tas varētu būt viens no pirmajiem signāliem, kas norāda, ka Google plāno apgādāt 2012. gada oktobrī debitējušo ierīci ar kompānijas jaunāko operētājsistēmu.

Google oficiālie paziņojumi vēsta, ka Android L atjauninājumu saņems Android One programmas ierīces. Tikmēr neoficiāla informācija ziņo, ka jau decembrī pie šīs operētājsistēmas atjauninājuma tiks arī Samsung viedtālruņi – Galaxy S5 un Galaxy Note 4.

Nexus 4_2

Saistītās tēmas: androidgoogle

Izsaki savu viedokli