Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnikas portāls BOOT.Lv jau ziņoja, ka kabeļtelevīzijas operators Baltkom šonakt pārtrauca televīzijas kanāla TV3 retranslāciju, tādējādi reaģējot uz šī televīzijas kanāla vadības vēlmi no Baltkom pieprasīt samaksu par TV3 retranslācijas licenci. Šodien portāls Diena.lv ziņo, ka, tā kā Baltkom no TV3 Latvia puses ir saņēmuši atbildi uz aicinājumu piekrist šīs televīzijas programmas bezmaksas retranslācijai, tādēļ naktī uz trešdienu Baltkom atsāks TV3 retranslāciju. Šodien konfliktā iesaistītais kabeļtelevīzijas operators saņēma vēstuli, kurā ir “apliecināta TV3 Latvia interese turpināt līdzšinējās attiecības TV3 programmas retranslēšanā”, ziņo Baltkom. Operatora pārstāvji apgalvo, ka TV3 Latvija esot apstiprinājuši to, ka TV3 raidīšana arī turpmāk būs bezmaksas.

Baltkom šonakt pārtrauks pārraidīt TV3, latvija, interesanti, televīzija, baltkom

Tikmēr TV3 Latvia šodien ziņoja, ka ir saņēmuši simtiem skatītāju zvani, kuri esot bijuši sašutuši par Baltkom patvaļu. Skatītāji esot norādījuši uz faktu, ka tiek pārkāptas viņu patērētāju tiesības, jo Baltkom piedāvātās kabeļtelevīzijas programmu paketes maksā ir iekļauts arī kanāls TV3. Tāpat TV3 Latvia atgādināja, ka viņi nekad nav aizlieguši retranslēt kanālu TV3 vai atslēguši signāla padevi kabeļtelevīzijas operatoram Baltkom.

Nevelēšanos maksāt par kanāla TV3 retranslēšanu ir izteikuši arī uzņēmumi IZZI un Lattelecom, kuri, līdzīgi kā Baltkom, šobrīd saviem klientiem TV3 piedāvā, nemaksājot TV3 Latvia par šī kanāla retranslēšanu.

Izsaki savu viedokli