Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BalticTAXI ir pirmā taksometru kompānija Latvijā, kura izveidojusi savu viedtālruņu aplikāciju. Kā norāda BalticTAXI valdes loceklis Jānis Naglis: ‘mūsu rūpes vienmēr ir klientu ērtības, jo ērtība ir vērtība’, tāpēc radījām aplikāciju, kurā apkopotas pamata funkcijas taksometra pakalpojumu lietošanai. 

Ar BalticTAXI aplikāciju ir iespējams ātri un ērti izsaukt taksometru zvanot caur telefonu, vai izmantojot programmu Skype, un apmaksāt braucienu ar Mobilly elektronisko norēķinu sistēmu.

Kā papildus bonusu visi aplikācijas īpašnieki saņem 10% atlaidi, kuru būs iespējams izmantot līdz 31. martam, pirms brauciena uzrādot aplikācijas sadaļu ‘% Atlaide‘ taksometra vadītājam. Papildus jaunākās informācijas iegūšanai un izklaidei ir pievienota klāt arī BalticTAXI Twitter plūsma. Tā kā šī ir aplikācijas pirmā versija, arī turpmāk tās lietotājiem būs gaidāmi dažādi atjauninājumi ar papildus iespējām.

Mobilā aplikācija paredzēta Apple viedtālruņiem un viedtālruņiem ar Android operētājsistēmu. Tāpat aplikācija ir pieejama arī uz abu minēto platformu planšetdatoriem.

Aplikācija ir pieejama bez maksas un to iespējams lejuplādēt šeit: iOS, Android.

Saistītās tēmas: androidaplikācijasbaltictaxiios

Izsaki savu viedokli