Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No 09. – 25. novembra notiek publiskais balsojums Baltijas Datorspēļu Izstrādātāju konkursā INDAGO-2OO7, kura rezultātā tiks noteikti divi populārākie no desmit Latvijā šogad tapušajiem spēļu projektiem. Labāko apbalvošanas ceremonija notiks konkursa noslēguma pasākuma ietvaros 1. decembrī.
Balsošanā var piedalīties ikviens interesents, kurš reģistrējies konkursa mājas lapā www.indago.lv. Par konkursu

Konkurss notiek jau ceturto gadu, un to organizē radošā apvienība INDAGO. Konkursa mērķauditorija aptver visus datorspēļu fanus, entuziastus un profesionāļus – programmētājus, māksliniekus, mūziķus un žurnālistus, kuri tā ietvaros var īstenot savas radošās spējas un ambīcijas, izglītoties un izklaidēties.

Konkursa dalībnieku uzdevums ir astoņu mēnešu laikā izstrādāt savas sapņu datorspēles demonstrācijas versiju ar vismaz vienu spēlējamu līmeni un iegūt augstāko INDAGO žūrijas un reģistrēto lietotāju vērtējumu.

Ik gadus konkurss noslēdzas Vispasaules datorgrafikas dienā decembra sākumā (šogad 1.XII) ar plašu pasākumu, kurā notiek uzvarētāju apbalvošana, digitālās mākslas izstādes, izglītojošas un informatīvas prezentācijas, arī dažādu mazāku datorgrafikas konkursu noslēgumi. Precīzāka informācija par šī gada noslēguma pasākuma norises vietu, laiku un programmu būs pieejama projekta mājas lapā www.indago.lv tuvāko nedēļu laikā.

Konkursa vortālā pieejami arī iepriekšējo gadu dalībnieku sniegums un vērtējumi.

Konkursu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, SIA Nerealitāte, SIA Art Of Game, datorspēļu vortāls Gamez.lv, raidījums Nākotnes Parks, Interneta forumi CGImage.lv un dev.Gamez.lv.

Izsaki savu viedokli