Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šā gada 16. jūnijā, Rīgā, Biķernieku sporta kompleksā notiks Austrumeiropas Pro Drifta čempionāta (EEDC) 2. posms un Latvijas PRO drifta čempionāta 1. posms, kas būs vienas no šīs sezonas vērienīgākajām PRO drifta sacensības Baltijā.

EEDC 2012. gada sezonas 1. posms jau ir aizvadīts, tas norisinājās 2-3. jūnijā Minskā, kurā uzvaru guva Ukrainas sportists Dmitrijs Iļjuks, šobrīd visi sportisti nopietni gatavojas otrajam EEDC posmam Rīgā.

Organizatori ir pārliecināti, ka Biķerniekos būs vēl grandiozākas cīņas nekā citus gadus, tam par iemeslu – spēcīgie ārzemju sportisti no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un, protams, arī pašmāju sportisti, kuri tad beidzot atrādīs, presē jau daudz aprunātos drifta jaunos projektus. Sagaidāms, ka kopā būs vairāk kā 40 sportisti no 7 valstīm, tai skaitā kaimiņvalstu čempioni.

Vienlaikus ar EEDC čempionāta 2. posmu norisināsies arī Latvijas PRO drifta čempionāta 1. posms. Kā jau zināms lielāka daļa PRO drifta braucēju ir stipri uzlabojuši savus auto pa ziemu un beidzot ir gatavi tos atrādīt arī Latvijas publikai. 16. jūnijā uz starta droši redzēsim – Latvijas Pro Drifta divkārtējo čempionu Jāni Eglīti, Ivo Cīruli, Ingmāru Jēkabsonu ar pilnīgi jaunu un neredzētu drifta auto, Ervīnu Ērgli ar viņa Subaru, viņa brāli Edmundu Ērgli, protams neiztikt bez Gvido Elkšņa un Gata Lapāna, kā arī HGK komandas pilota Kristapa Bluša. Protams, ka šie ir tikai daži no LV braucējiem, kurus redzēsim uz starta, šīs būs pirmās sacensības, kur uz starta redzēsim brāļus un šoreiz ne vienus, bet divus. Redzēsim pašlaik Latvijas jaudīgāko drifta auto ar 850zs un protams vēl daudz jo daudz jaunumus no LV sportistiem.

Šoreiz salīdzinājumā ar citiem gadiem organizatori ir parūpējušies, lai skatītājiem būtu iespēja vērot vēl vairāk tandēmu braucienu cīņas, EEDC Top 32 un LDC Top 16 finālbraucieni. Vēl vairāk dūmu, adrenalīna un skaista drifta.

Sacensību sākums 16. jūnijā 14:00, skatītājiem ieeja jau no 12:00, aptuvenais pasākuma ilgums līdz 19:00

Sacensību dienaskārtība:

10:30 – 13:00 Brīvie treniņi

14:00 – Sacensību atklāšana

14:05 – Dalībnieku parāde

14:30 – Kvalifikācijas braucieni

16:40 – Dalībnieku sapulce

17:00 – Drifta finālu starts Top 16 LDC

18:00 – Drifta finālu starts Top 32 EEDC

19:00 – Apbalvošana

Biļešu cenas:

• Pirmās 500 biļetes tikai 5 Ls

• Bērniem no 10 g.v. līdz 16 g.v. un pensionāriem- 3 Ls

• Bērniem līdz 9.g.v. ieeja bez maksas

• Invalīdiem ( uzrādot invaliditātes apliecību) ieeja bez maksas

• Dalībnieku parka biļete – 10Ls, auto caurlaide uz dalībnieku parku – 15Ls (dalībnieku parka biļetes būs iespējams iegādāties uz vietas pasākuma dienā)

Biļetes uz EEDC čempionāta Rīgas posmu var iegādāties Biļešu Serviss kasēs un Statoil degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā.

Vairāk informācijas par sacensībām, dalībniekiem u.t.t.

www.hgkracing.com

un HKG Racing team Facebook sadaļā

Saistītās tēmas: autosportsdriftslatvija

Izsaki savu viedokli