Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

CeBIT 2007 izstādē pamanītas audio kasešu iekārtas, kuras paredzētas iebūvēšanai datoru korpusos. Mūzikas melomānus, kam mājās stāv simtiem audi kasešu, noteikti ieinteresēs šī iekārta. Daudzi vēl noteikti atceras audio kasetes, kas bija pirmie datu nesēji, kas ļāva savu mūziku klausīties, izmantojot salīdzinoši kompaktas ierīces. Pēc tam jau ienāca CD diski un tagad šajā tirgus segmentā pārliecinoši dominē mp3 atskaņotāji. Taču automobiļu magnetolu progress ir manāmi lēnāks. Vecākās mašīnās šīs iekārtas vēl ir saglabājušās un noteikti tiek arī bieži pielietotas, jo kasešu formātā daudziem ir iekrājusies paliela kolekcija, ja vien tā nav izmesta vai kādam atdota.

Ja jums ir radusies vēlme paklausīties vecos ierakstus vai arī pārnest tos uz datora mp3 formātā, daudziem iepatiksies BTO kompānijas ierīce ar nosaukumu PlusDeck2C. Šī ierīce tika pamanīta šī gada CeBIT izstādē. Pēc idejas tas ir magnetafons, kas ir izveidots 5.25 collu formā, kas ļauj to ievietot datora korpusā tāpat kā optisko disku iekārtas.

PlusDeck2C tiek savienots ar speciālu PCI paplašinājuma karti, izmantojot speciālu 20 joslu vadu. Paplašinājuma kartei ir arī standarta mini-jack audio izejas, kuras jāsavieno ar mātesplates vai skaņu kartes ieejām.

PlusDeck2C ļauj saglabāt kasešu ierakstus mp3 formātā, kā arī ierakstīt tos CD vai DVD diskos. Ir iespēja arī ierakstīt mūziku uz pašas kasetes no citiem skaņu avotiem. Iekārtas cena ārzemēs ir 129$.

Kā izskatās, BTO izstrādājusi arī ārējo kasešu atskaņošanas iekārtu, kuru varēs viegli piespraust pie portatīvā datora, jo šeit nav vajadzīgas nekādas papildus PCI paplašinājuma kartes.

Izsaki savu viedokli