Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Losandželosas auto izstādē Audi tehniskās daļas vadītājs Ulrihs Hakenbergs paziņoja, ka Audi TT bezceļu koncepts, visticamāk, nonāks masveida ražošanā. Spēkrats jau aprīlī tika atrādīts Pekinas auto izstādē, pēc tam spēkrats tika izstādīts Parīzes auto izstādē un visbeidzot nonāca arī Losandželosas auto izstādē.

Saprotams, ka pēc katras izstādēs Audi vērtē sabiedrības un potenciālo klientu attieksmi, un Audi TT bezceļnieka gadījumā šis vērtējums izrādījies visnotaļ pozitīvs. Rezultātā jau 2015. gadā varam sagaidīt, ka koncepts nokļūs uz masveida ražošanas konveijera.

audi-tt-offroad-concept-22

Sagaidāms, ka Audi TT parketnieks tiks apgādāts ar divu litru TFSI turbodzinēju, kas nodrošinās 290 zirgspēku jaudu un 380 Nm griezes momentu. Turklāt iekšdedzes dzinējam palīdzēs divi elektromotori. Priekšējos riteņus piedzīs 40 kW motors, savukārt aizmugurējos riteņus piedzīs 85 kW elektromotors. Rezultātā auto kopējā jauda sasniegs 402 zirgspēkus, bet griezes moments būs 650 Nm.

audi-tt-offroad-concept-122

Šāds elektromotoru un iekšdedzes dzinēju tandēm ļauj spēkratam sasniegt 100 km/h lielu ātrumu vien 5,2 sekundēs, savukārt tā maksimālais ātrums ir ierobežots pie 250 km/h atzīmes. Jāmin, ka auto ir apgādāts ar 12 kWh akumulatoru, kas ļauj spēkratam veikt aptuveni 45 km nepiesārņojot vidi. Tikmēr kombinētajā ciklā auto patērēs vien 1,6 litrus degvielas uz katriem 100 km.

audi-tt-offroad-concept-1-1

Saistītās tēmas: audikonceptauto

Izsaki savu viedokli