Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Audi papildinājis savu modeļu gammu ar piecu durvju A1 Sportback, kas, lai nekonkurētu ar A3, izmēros ir tikpat mazs kā divu durvju versija, t.i. 3,95 metrus garš un ar 270 litru bagāžas nodalījumu. Debiju jaunais A1 svinēs Tokijas auto izstādē.

Vizuāli Sportback atšķiras ar nedaudz pagarinātu jumta līniju, un, protams, divām aizmugurējām durvīm. Jāatzīst, ka šādā izpildījumā A1 izskatās harmoniskāk, jo acīs vairs nekrīt masīvā aizmugures daļa. Ja par vizuālo, tad uzreiz jāmin arī individualizācijas iespējas: A1 Sportback pieejams arī ar divu toņu krāsojumu, kur jumta balsti un jumts atšķiras no pārējās automašīnas krāsas.

Salons veidots klasiskā Audi stilā: paneļi, sēdekļi un pat bagāžas nodalījums – viss ir kvalitatīvi apdarināts ar augstvērtīgiem materiāliem. To gan arī pircēji sagaida, jo 1.2 TFSI bāzes versijas cena ir ievērojami 16 950 eiro. Jaunums mazauto klasē – apjomīga multimediju sistēma ar interneta pieeju, interneta radio un Audi Connect, kas piegādā jaunākās sastrēgumu ziņas.

Tirdzniecībā Audi A1 Sportback nonāks 2012. gada martā, un jaunais modelis sev līdzi nesīs arī jaunus spēka agregātus. Bez ierastajiem 1.2 TFSI (86 Zs) un 1.4 TFSI (122 un 185 Zs) būs pieejama jauna 1.4 TFSI versija ar 140 Zs un cilindru atslēgšanās sistēmu, kas solot nodrošināt 4,7 litru vidējo degvielas patēriņu. Tāpat būs pieejami arī divi dīzeļdzinēji – 1.6 TDI ar 90 vai 105 Zs un 2.0 TDI ar 143 zirgspēkiem.

Saistītās tēmas: audiaudi a1audi a1 sportback

Izsaki savu viedokli