Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī autonomās vadības tehnoloģija spēkratos attīstās ātros tempos, tikai retais vadītājs būtu gatavs nodot pilnīgu kontroli pār automobili datoriem un navigācijas sistēmām. Tikmēr auto industrijas giganti, kas iegulda naudu tehnoloģijas attīstīšanā, cenšas pārliecināt, ka tieši autonomās vadības spēkrati iemieso nākotni. 

Lai apliecinātu autonomās vadības spēkratu priekšrocības un pārliecinātu par to spēju veiksmīgi pilotēt spēkratu, Audi ir izstrādājis autonomās vadības RS7 automobili, kas jau nākamās nedēļas nogalē centīsies pieveikt vienu “lidojošo” apli Hokenheimas trasē.

Audi-RS-7-Piloted-Driving-Concept-680x340

Šis pasākums ir daļa no Vācijas Touring Car čempionāta sezonas fināla. Audi apgalvo, ka RS7 modelis, kas trasē spēj sasniegt pat 240 km/h lielu ātrumu, 4,5 kilometrus garo trasi pieveiks aptuveni divās minūtēs. Tāpat ražotājs norāda, ka autonomās vadības spēkrats būs aptuveni tikpat ātrs kā tie sacīkšu auto, kurus pilotēs profesionāli sacīkšu braucēji.

RS7 ir apgādāts ar 4 litru V8 tiešās iesmidzināšanas benzīna turbodzinēju, kas nodrošina 552 zirgspēku jaudu un 700 Nm lielu griezes momentu. 100 km/h lielu ātrumu tas sasniedz 3,9 sekundēs, bet maksimālais ātrums šim spēkratam ir 250 km/h.

Saistītās tēmas: audi

Izsaki savu viedokli