Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Kā jau tas tika prognozēts, Audi ir laidis klajā jaunu konceptauto, kas ne tikai kapos par pamatu jaunajam A9 modelim, bet arī atrāda dizaina līnijas, kas būs atrodamas kompānijas nākamajos modeļos.

Audi Prologue var lepoties ar izteiksmīgām eksterjera dizaina līnijām, kas, lai arī ir “svaigas”, tomēr nav revolucionāras un rada asociācijas ar jau esošajiem Audi modeļiem. Visai interesants ir arī spēkrata interjers, kas veidots modernā, taču askētiskā stilā.

AudiPrologueconcept-01

Zem motora pārsega atrodas četru litru biturbo V8 dzinējs, kas nodrošina 600 zirgspēku jaudu. Teorētiski spēkrats var sasniegt 100 km/h lielu ātrumu vien 3,7 sekundēs, taču šī informācija tiek balstīta uz Audi veiktajām datorsimulācijām nevis reāliem eksperimentiem.

AudiPrologueconcept-02

Prologue ir 5,1 metru garš un nepilnus divus metrus plats. tas apgādāts ar 22 collu riepām un speciālu forsēšanas tehnoloģiju, kas ļauj palielināt griezes momentu no 700 Nm līdz pat 750 Nm gadījumā, ja gāzes pedālis “iespiests grīdā”. Interesanti, ka ekonomiskas braukšanas gadījumā auto patērēs nedaudz vairāk kā 7 litrus degvielas uz katriem 100 km.

AudiPrologueconcept-08

Auto instrumentu panelis sniedzas visā platumā un to veido arī OLED displeji, kas nodrošina digitālo komunikāciju starp vadītāju un blakus sēdošo pasažieri.

Audi A9 spēkrats pārdošanā nonāks 2016. gadā un konkurēs ar Mercedes-Benz S klases kupejām. Taču attiecībā uz Prologue konceptu jāmin, ka Audi plāno saražot trīs šādus spēkratus.

AudiPrologueconcept-07

Saistītās tēmas: audikoncepts

Izsaki savu viedokli