Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Audi ir atrādījis jaunākās skices, kas iezīmē gaidāmā TT modeļa vizuālos apveidus. Līdz ar skicēm atklātībā nonākusi daļēja spēkrata specifikācija.

Kā jau redzams, tad uzlabotais TT saņems kompānijas pašreiz aktuālās dizaina iezīmes, savukārt zem uzlabotā korpusa slēpsies Volkswagen grupas MQB šasija. Atbilstoši mūsdienu kupeju klases tendencēm, arī TT tiks uzsēdināts uz diētas, tiekot izgatavots ne tikai no dzels, bet arī alumīnija detaļām. Rezultātā konstrukcija saglabā gan labas izturības īpašības, vienlaikus iegūstot zemāku svaru.

Jaunais TT saņems uzlabotus 1,8 un 2,0 litru dzinējus, kas  nodrošinās attiecīgi 177 un 217 zirgspēku jaudu. Plānots, ka minētie agregāti tiks apgādāti ar turbīnām, nodrošinot nelielā “T” burta eksistenci pie spēkratu nosaukumiem. Tāpat tiek plānota arī jaudīgāka 2,0 litru dzinēja versija. Tā nodrošinās 296 zirgspēku jaudu, tāpat šī spēkrata versija saņems visu riteņu pastāvīgo piedziņu.

TT_1_6aefae

Tikmēr Audi plāni 2015. gadam paredz izstrādāt arī 2,5 litru dzinēju, kas nodrošinās iespaidīgu 360 zirgspēku jaudu. Tāpat dzinēju klāsts saņems arī krietni ekonomiskākos dīzeļdzinējus.

Cienījamo jaudu no dzinēja uz riteņiem varēs pārnest divu veidu ātrumkārbas – sešpakāpju manuālā (standarta aprīkojumā) vai sešpakāpju divsajūga S-tronic pārnesumkārba.

Salonā TT kupeja aizgūs vairākas priekšējā paneļa dizaina iezīmes no Audi A3. Tāpat spēkrats varēs lepoties ar 12 collu TFT displeju.

Pilnā krāšņumā spēkrats tiks atrādīts Ženēvas auto izstādē, savukārt divvietīgo roadsteru varam sagaidīt septembrī plānotajā Parīzes auto izstādē.

TT_2_6aefaef

Saistītās tēmas: audiaudi tt rs

Izsaki savu viedokli