Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mercedes-Benz un Audi jau sen aplaimojuši pasauli ar saviem dārgajiem, pilnizmēra luksus sporta automobīļiem, pateicoties AMG un S divīzijām. Vēl arvien nav skaidrs, kāpēc BMW iet tik ilgi, lai izstrādātu M7 modeli.

Jau gadiem sportiskākā  7. sērijas automašīna ir Alpina B7, kuru ir ļoti grūti iegādāties pie oficiālajiem BMW dīleriem. Turklāt Alpina B7 netiek piedāvāta visos pasaules reģionos.

BMW gan pagaidām izvairās no komentāriem par iespējamo M7 izstrādi, bet BMW Ziemeļamerikas valdes priekšsēdētājs Ludvigs Villišs (Ludwig Willisch) kārtējo reizi ir drusku izpļāpājies. Viņš norādījis, ka, lai arī oficiāli tas nav izziņots, tomēr BMW izstrādās M7 un ieviesīs ražošanā tuvāko gadu laikā. Villišs gan izteicies, ka M7 sākumā būšot pieejams tikai Eiropā un Ķīnā, bet ASV varētu būt viena no pēdējām valstīm, kur M7 varēs iegādāties.

BMW rūpnīca šobrīd ir aizņemta ar jaunās 7. sērijas atjaunināšanu un M divīzija vēl arvien strādā pie jaunā M3, līdz ar to M7 nāksies pagaidīt. Visticamāk, M7 būs pieejams tikai pie nākošās 7. sērijas atjaunināšanas.

Saistītās tēmas: bmw

Izsaki savu viedokli