Aktuāls

”Apple” varētu aizstāt ”Touch ID” ar sejas atpazīšanas skeneri

Tālruņi, mobilās ierīces

Septembrī notiks pirmais virtuālais F1 čempionāts, iespēja piedalīties arī tev!

Datorspēles

”Apple” izstrādātājiem nodod ”iOS 11” septīto pagaidu versiju

Datori, IT, bizness

CSDD piedāvā Rīgas Tehniskās apskates naktī bez maksas pārbaudīt savu auto

Auto, Moto

Lielākā daļa Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju uztraucas par savas automašīnas drošību pilsētā

Auto, Moto

”Samsung Bixby” balss vadības funkcijas nonāk arī līdz Latvijai

Tālruņi, mobilās ierīces

CSDD eksperimenta rezultātā tapuši astoņi ieteikumi gudrai auto un velo braukšanai

Auto aprīkojums

Viens no interesantākajiem Frankfurtē prezentētajiem auto ir jaunais Jeep Grand Cherokee SRT8, kas ir apvidus auto sporta versija. Tā ieguvusi lielāku dzinēju, lielāku jaudu un lielāku maksimālo ātrumu, bet solās iztikt ar mazāku degvielas patēriņu.

V8 Hemi dzinēja darba tilpums no 6,1 litra palielināts līdz 6,4 litriem, līdz ar to tas tagad attīsta 470 Zs un 630 Nm. No vietas līdz simtam SRT8 ieskriesies 4,8 sekundēs, bet maksimālais ātrums būs 255 km/h. Neraugoties uz iespaidīgajiem rādītājiem degvielas patēriņš būs par 13 procentiem mazāks, t.i. 15,6 litri uz 100 kilometriem.

Jaudu līdz visiem četriem riteņiem novadīs piecu pakāpju automātiskā pārnesumkārba. Jāatzīmē gan, ka sporta režīmā uz aizmugurējiem riteņiem tiek novadīti 65% jaudas. Apstāšanās notiek tikpat ātri, cik paātrināšanās – Brembo bremžu sistēma automašīnu no 100 km/h līdz nullei apstādina 35 metros.

Lai pasažieriem salonā patīkami būtu atrasties arī mierīgi braucot un neizbaudot veiktspēju, Jeep salonā koka apdares vietā uzstādījis imitētu oglekļa šķiedru, sporta stūri ar alumīnija spieķiem, sportiskāka tipa sēdekļus un SRT logotipus.

Saistītās tēmas: JeepJeep Grand CherokeeSRT8

Izsaki savu viedokli