Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Atklāta kritiska Skype paroļu atiestatīšanas sistēmas kļūda, kas ļāva jebkuram Skype lietotājam iegūt kontroli pār citu lietotāju Skype profiliem. Vienīgais, kas bija nepieciešams šīs darbības veikšanai, bija e-pasta adrese, kas izmantota reģistrējot Skype profilu.

Lai pārņemtu citas personas Skype kontu, bija jāveic šādas darbības:

Jāizveido jauns Skype profils. E-pasta ailē jānorāda pārņemamā profila e-pasta adrese. Ja parādījās paziņojums “You already have a Skype account”, e-pasta adrese ir piesaistīta Skype profilam un tas bija pārņemams. Pēc visas formas aizpildes, jāatceras izveidotais Skype lietotājvārds un parole.

Jāpiesakās Skype aplikācijā ar jauno lietotājvārdu un paroli.

Kā jaunam Skype lietotājam, tiks rādīta informācija par Skype iespējām. Uz šīs informācijas lauka jāuzklikšķna un jāspaida F5, līdz parādās piedāvājums “Bring your Facebook friends into Skype”. Uzklikšķina uz uzraksta “No, thanks, I do not Want….”

Dodas uz Skype paroles atiestatīšanas vietni un pieprasa atiestatīt upura e-pasta adresei pievienoto Skype paroli.

Skype aplikācijā parādīsies ziņojums, kas saturēs līdzīgu saturu, kā e-pastā – saiti uz paroles atiestatīšanu.

Izmantojot saiti, nonāksi Skype vietnē, kurā būs jāizvēlas, kuram profilam nomainīt paroli – tikko izveidotajam vai mērķa. Nomainot mērķa paroli ir iegūta pilna kontrole pār Skype profilu.

Skype ir informēti par šo drošības caurumu un līdz brīdim, kad tas tiks novērsts, bloķējuši paroles atiestatīšanas funkciju.

Saistītās tēmas: skype

Izsaki savu viedokli