Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jūsu piedzīvojumi sasniegs jaunas virsotnes ar Action Cam. Tā ir burtiski „valkājama” Sony video kamera, kas ir gatava visiem jūsu piedzīvojumiem, ar interesantām jaunām funkcijām, piemēram, GPS, Live-View tālvadību un plānu, ūdensizturīgu korpusu. 

No dubļainiem velosipēdu ceļiem līdz tropu lagūnām, jaunā Action Cam HDR-AS30V fiksē šos neatkārojamos brīžus fantastiskos Full HD video klipos un detalizētās fotogrāfijās.

Surfing_AS30V_AKA-SM1_01

Jaunais, ūdensizturīgais korpuss tagad ir par 35% vieglāks un par 25% mazāks nekā iepriekšējam modelim. Plānais korpuss izturēs vēju un ūdeni brīvajā kritienā, braucot ar ūdens motociklu vai traucoties ar velosipēdu no kalna.

Ar ļoti plašu 170° redzeslauku (120° ar SteadyShot stabilizāciju), platleņķa Carl Zeiss Tessar® objektīvs var uzņemt panorāmas ainavas, dramatiskus skatus slēpošanas nogāzēs un citas situācijas.

Others_AS30V_BLT-UHM1_01

Aizmugures apgaismojuma Exmor R™ CMOS sensors tagad uztver vēl vairāk gaismas, lai iegūtu skaistus Full HD videoierakstus pat apmākušās dienās. Traucoties pa bedrēm vai sniega laukiem, SteadyShot vienlīdz novērsīs drebēšanas efektu un video būs skatāms. Varat izvēlēties ierakstīšanas režīmu, tostarp īpaši plūdenu Full HD 60p/50p ļoti ātriem notikumiem un divus slow-mo režīmus, lai izsekotu golfa sitienam vai BMX trikam. Tagad Action Cam var uzņemt arī 11,9 megapikseļu fotogrāfijas, kā arī HD filmas. Jauna funkcija ir arī tā, ka attēlu var apvērst otrādi, kas ir noderīgi situācijās, kad kamera ir piestiprināta apgrieztā stāvoklī.

Ar Wi-Fi izveidojiet Action Cam savienojumu ar savu viedtālruni, lai pārsūtītu un dalītos ar attēliem uzreiz, izmantojot Sony bezmaksas PlayMemories Mobile lietotni. Ar NFC viena skāriena savienojuma atbalstu ir vēl vieglāk izveidot ātru savienojumu ar Xperia™ tālruņiem, planšetdatoriem un citām saderīgām Android ierīcēm, kas ļauj jums kontrolēt Action Cam attālināti.

HDR-AS30 pic

Izmantojot Wi-Fi tāpat ir arī iespējams izveidot savienojumu ar atsevišķi nopērkamo RM-LVR1 Live-View tālvadību. Šis ūdensizturīgais, rokas pulksteņa stila kontrolieris sazinās ar Action Cam bez vadiem, ļaujot kameru vadīt “bez rokām”, ja kamera ir uzstādīta grūti sasniedzamās vietās, piemēram, uz ķiveres, kajaka vai sērfošanas dēļa. Pārbaudiet tālvadības krāsainajā LCD, vai ir labs iekadrējums, uzsāciet/apstādiniet ierakstu un izvēlieties foto/ video režīmus un veiciet citas darbības. Lielās pogas to ļauj viegli izdarīt, pat tad, ja esat izmircis jūrā vai valkājat slēpošanas cimdus.

Surfing_AS30V_AKA-WM1_01

Iegultās GPS koordinātes un PlayMemories Home lietotne piedāvā daudz jaunus veidus, kā izbaudīt savus kadrus. Pārsūtiet safilmēto uz datora, izmantojot USB, tad izmantojiet jaunāko Sony PlayMemories Home bezmaksas versiju, lai rediģētu failus un ar tiem dalītos tīmeklī.

Jaunā Sony Action Cam HDR-AS30V būs nopērkama no oktobra par aptuveni 300 eiro.

Surfing_AS30V_AKA-SM1_RM-LVR1_01

Saistītās tēmas: IFAsonyvideokameras

Izsaki savu viedokli