Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Publiskie WiFi piekļuves punkti tādās vietās kā lidosta, tirdzniecības centrs, kafejnīca un citās bieži darbojas tik lēni, ka piedāvāto savienojumu būtu diezgan grūti nosaukt par lietojamu.

Minēto problēmu izraisa daudzie pieslēgumi, kas tiek darbināti vienā kanālā, tādējādi radot datu sastrēgumus. Ziemeļkarolīnas Universitātes zinātniekiem izdevies izveidot risinājumu, kurš izmantojot datu monitorēšanas un prioritizācijas metodes, spēs atrisināt minēto problēmu. Tehnoloģija nodēvēta par WiFox un tās lielākas trumpis ir tas, ka tā darbojas programmatūras ziņā, tādējādi nebūs nepieciešams fiziski mainīt piekļuves punktus.

Laboratorijā veiktos testos noskaidrots, ka ar 25 aktīviem lietotājiem vērojams līdz pat 400 procentu ātruma pieaugums, savukārt ar 45 lietotājiem – līdz pat 700 procentu pieaugums, salīdzinājumā ar piekļuves punkta darbību bez konkrētās tehnoloģijas izmantošanas.

Paredzams, ka WiFox tehnoloģija Decembrī tiks prezentēta Francijā, šobrīd gan nav precīzu ziņu kad izgudrojumu plānots laist apgrozībā.

Izsaki savu viedokli