Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

FREMONTA, Kalifornija – 2007. gada 15. novembris – Logitech (SWX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), kas ir oficiālais YouTube Video Toolbox tīmekļa kameru partneris, informē, ka kompānija piedāvā viena pieskāriena YouTube™ augšupielādes iespēju kā daļu no Logitech® QuickCam® programmatūras (versija 11.5), tādējādi padarot video augšupielādi vieglāku kā jebkad agrāk. “YouTube pasaulē ir pazīstama kā augstākās klases tiešsaites video failu apmaiņas mājaslapa, un daudzi cilvēki izmanto Logitech tīmekļa kameras, lai radītu video YouTube saturam,” atzīst Džīna Klārka, Logitech interneta sakaru nodaļas vadītāja. “Jaunā, viena pieskāriena YouTube poga palielina jaunākās QuickCam programmatūras vērtību un mēs esam pārliecināti, ka gan YouTube senākie lietotāji, gan iesācēji būs iepriecināti par jauno iespēju.”

YouTube augšupielādes iespēja ir jaunākais piedāvājums Logitech tīmekļa kameru lietotājiem, kas tās izmanto YouTube. QuickCam programmatūras versijā 11.5, YouTube poga ir redzama uz Logitech QuickCapture saskarnes. Kad lietotājs ir gatavs augšuplādēt video, izmantojot Logitech tīmekļa kameru, viņam vienkārši jāatzīmē izvēlētais video, jānospiež YouTube poga, lai uzsāktu augšupielādi. Otrs ekrāns, kas parādās, paredzēts informācijas ievadīšanai par konkrēto video klipu, ietverot nosaukumu un īsu aprakstu, video kategoriju un atslēgas vārdus. (Lai augšupielādētu video ir nepieciešams YouTube konts un pieeja internetam.)

Kad informācija par klipu ir ievadīta, QuickCam tīmekļa kameras lietotājs vienkārši nospiež Upload Video pogu un konkrētais video klips acumirklī ir augšupielādēts lietotāja YouTube lapā. Kad klips ir augšupielādēts, lietotājs saņem konkrētu saiti uz attiecīgo video klipu, lai to ātri varētu izplatīt arī ģimenei vai draugiem.

Jaunā Logitech QuickCam programmatūras versija 11.5 jau tagad ir pieejama lejupielādei Logitech mājaslapā.

Izsaki savu viedokli